Кар'єра, Новини, Поради, Технології

Три корисні сайти для вебдизайнерів за версією викладача IT-курсів

17 Вересня, 2020

Вебдизайнерам, як і іншим айтішникам, для прокачування навичок корисно серфити тематичні сайти. Щоб бути в курсі трендів своєї сфери, вчитися на прикладах робіт досвідчених дизайнерів і читати останні новини. Викладач IT-курсів “Адукар” Максиміліан Антипенко розповів, які сайти варто взяти на озброєння починаючому дизайнеру.

awwwards.com

Потужні реалізовані проєкти вебдизайнерів з інших країн можна знайти на сайті awwwards.com. Тут є практично все, що необхідно і новачку, і досвідченому фахівцю: електронні книги та публікації, колекції безкоштовних шрифтів, портфоліо, блог з обговореннями та багато іншого.

Три корисні сайти для вебдизайнерів за версією викладача IT-курсів - tech, porady, news, career

dribbble.com

За якістю відеопрезентацій Максиміліан зазначає dribbble.com: «Які зараз тренди? Кораловий? А ось ні, краще подивіться самі, але тільки не сильно захоплюйтеся. Адже, швидше за все, по UX складової можуть бути розбіжності, зате з боку відеопрезентацій все на вищому рівні».

Кожне завдання потребує докладного аналізу та часто має бути реалізоване з оригінальною ідеєю. Все це необхідно, щоб дотримати баланс між очікуваннями клієнта і креативністю дизайнера. Та й чого вже приховувати, розмістити роботу в портфоліо було б теж відмінною ідеєю!

Три корисні сайти для вебдизайнерів за версією викладача IT-курсів - tech, porady, news, career

behance.net

Серед «джерел дизайнерських портфоліо» Максиміліан виділяє behance.net. На ресурсі можна знайти робочі інструменти та приклади проєктів, виконаних з їх допомогою, вакансії та багато іншого.

Це лише верхівка айсберга, але для основних напрямків цих ресурсів достатньо, щоб створити ваш черговий шедевр.

Три корисні сайти для вебдизайнерів за версією викладача IT-курсів - tech, porady, news, career

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu