Кар'єра, Новини, Технології

3 ресурси для тестувальників за версією викладача IT-курсів

18 Вересня, 2020

Продовжуємо добірку корисних ресурсів за різними напрямками IT від викладачів курсів “Адукар”. Викладач тестування ПЗ в освітньому центрі “Адукар” Бажена Ровнейко розповіла, за якими ресурсами корисно спостерігати тестувальникам.

QA Light (База знань)

Якщо ви новачок, то сайт допоможе розібратися в основних поняттях тестування і знайти загальну інформацію про цей напрямок в IT. В Базі знань можна дізнатися, що таке тестування, які цілі цієї роботи, пояснюється, звідки беруться помилки в ПЗ і багато іншого.

habr.com

Цей ресурс знають не тільки тестувальники, а й будь-які інші айтішники: тут зібрані статті на різноманітні теми з прикладами, написані зрозумілою мовою. Наприклад, «Набір частих питань з тестування ПЗ на співбесідах і відповіді на них», «Тестування мікросервісів: розумний підхід», «Кращі методики тестування в LavaScript і Node. js »і багато інших матеріалів.

Dou.ua

Як зазначає Бажена, «Dou.ua – форум на різноманітні теми, починаючи від новин у сфері IT, закінчуючи корисними та докладними аналізами “тулів “(інструментів), які застосовуються в роботі».

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu