Інвестиції, Новини, Стартапи

Шведський фінтех-стартап Klarna залучив $650 млн і став найдорожчим «єдинорогом» Європи

17 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Шведський стартап Klarna став найдорожчим «єдинорогом» Європи та увійшов до четвірки найдорожчих фінтех-компаній світу, пише CNBC.

Фінтех-стартап Klarna залучив $650 млн від фондів Silver Lake Partners, GIC, BlackRock і HMI Capital. Інвестори оцінили компанію в $10,6 млрд. При цьому ще місяць тому Klarna та її конкуренти Revolut і Checkout мали однакову оцінку – $5,5 млрд.

Klarna бере на себе транзакційні ризики та обов’язки по обробці платежів, щоб дозволити клієнтам купувати товари в розстрочку. Продавець отримує гроші в момент замовлення, а покупець може оплатити покупку протягом 14 днів з моменту її отримання. Таким чином, компанія пропонує альтернативу кредитним картам.

За власними даними компанії, кожен місяць додатком Klarna користуються понад 12 млн активних споживачів, а до його партнерської мережі підключено понад 250 тис. продавців по всьому світу. З Klarna співпрацюють такі бренди, як H&M, Adidas і Ralph Lauren.

За даними консалтингової компанії McKinsey, під час пандемії 75% споживачів спробували нові способи покупок і нові методи оплати. При цьому 82% з тих, хто замовляв і оплачував товари онлайн, продовжать використовувати цей спосіб навіть після того, як ситуація у світі нормалізується.

Завдяки ситуації, що склалася, обсяг угод і дохід Klarna виріс на 44% в першій половині 2020 року, або на 36% в річному численні, – до $22 млрд і $466 млн відповідно, пише CNBC.

Вперше Klarna стала найдорожчою фінтех-компанією в Європі в серпні 2019 року. Тоді сервіс залучив $460 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu