Новини, Технології

Персоналізація і покращений пошук: Microsoft оновить дизайн Outlook для Mac в жовтні

24 Вересня, 2020

Протягом 2019 року Microsoft тестувала новий дизайн Outlook для Mac, і тепер готова представити його для всіх користувачів в жовтні, пише The Verge. Нова версія буде персоналізованішою, покращиться пошук і синхронізація.

В оновленій для Mac версії змінився інтерфейс програми. Він оформлений в стилі дизайн-системи Microsoft Fluent з акцентом на простих елементах, наприклад, на світлі та глибині.

В Outlook з’явиться можливість самим налаштувати розмір поля для повідомлень – один рядок або два. Можна, наприклад, розтягнути поле, щоб побачити більше тексту. Всі панелі згортаються: підпункти розділу можна прибрати або залишити в розширеному вигляді.

Персоналізація і покращений пошук: Microsoft оновить дизайн Outlook для Mac в жовтні - tech, news

У новій версії «Контакти» виділені в спеціальний розділ – можна побачити, з ким користувач спілкується найчастіше, і додавати контакти в «вибране».

«Календар» складається з трьох розділів: події користувача, події, до яких є доступ, і групові події в Microsoft 365. З опису заходу можна відразу перейти в конференцію в Microsoft Teams.

Персоналізація і покращений пошук: Microsoft оновить дизайн Outlook для Mac в жовтні - tech, news

У новій версії покращиться пошук, пише The Verge. Outlook для Mac використовує той же пошук Microsoft, що інші програми Office 365.

У новій версії Outlook покращилася синхронізація: облікові записи Office 365, Outlook.com і Google будуть синхронізуватися швидше завдяки хмарним службам Microsoft. Скоро з’явиться підтримка облікових записів iCloud і IMAP, пише Verge.

Microsoft заявляє, що новий дизайн Outlook для Mac буде доступний всім користувачам в середині жовтня.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu