Бізнес, Гроші, Інвестиції, Стартапи

Genesis Investments інвестував $150тис в американське медіа про технології Hacker Noon

05 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Український венчурний фонд  Genesis  Investments інвестував в американське медіа, яке фокусується на новинах про технології, стартапи, штучний інтелект Hacker Noon $ 150 000. 

Це перша інвестиція фонду в американську компанію.

Genesis Investments інвестував $150тис в американське медіа про технології Hacker Noon - startups, investytsiyi, groshi, businessGenesis Investments інвестував $150тис в американське медіа про технології Hacker Noon - startups, investytsiyi, groshi, business

Що таке HackerNoon

Hacker Noon – американське медіа, яке фокусується на новинах про технології, стартапи, штучний інтелект, розробці програмного забезпечення і блокчейн-технології.

Аудиторія медіа – в основному, читачі з США, Індії, Великобританії, Канади та Німеччини. Медіа базується на призначеному для користувача контенту: будь-який користувач може зареєструватися на ресурсі та запропонувати статтю для публікації.

Бізнес-модель і потенціал

Ресурс HackerNoon був заснований у 2016 році, а до 2020 досяг 4 млн відвідувань на місяць без платних методів просування. Команда розробила CMS (систему управління контентом, на якій працює HackerNoon.com) і програмне рішення для голосування користувачів (на якому працює платформа з нагородами Noonies.Tech). У компанії також є подкаст і платформа для публікацій вакансій від технологічних компаній в Америці. Hacker Noon заробляє від реклами на ресурсах.

Hacker Noon націлений на англомовне технологічне співтовариство. У 2019 року в США налічувалося понад 12 мільйонів технічних співробітників і 550+ тисяч технічних підприємств. У Великобританії – 1,6 мільйона технічних працівників, а в Індії 4,4 мільйона IT-фахівців. У другій чверті 2020 на ресурсі публікувалося до 30 статей в день. Команда планує досягти 50 публікацій в добу до кінця 2020 року.

Інвестиції

У травні 2020 року компанія мікроплатежів і монетизації веб-контенту Coil інвестувала в Hacker Noon $ 1 млн, за яким послідувала інвестиція від Greater Colorado Venture Fund в розмірі $ 350 000. У Seed раунді оцінка компанії склала $ 11,5 млн.

Genesis Investments виступив інвестором в тому ж раунді з сумою $ 150 000. Це перша інвестиція фонду в американську компанію.

«Ми раді приєднатися до раунду фінансування разом з Coil і вважаємо, що ця угода є стратегічною як для Genesis Investments, так і для Hacker Noon. Ми віримо, що наша експертиза в медіа, digital-маркетингу і монетизації може стати драйвером ще більш стрімкого зростання для Hacker Noon. У разі необхідності, ми будемо раді допомогти Hacker Noon з відкриттям R&D-офісу в Україні в майбутньому. Hacker Noon – технологічне медіа нового покоління, яке може стати одним з найважливіших вже в найближчі 5 років, і ми хочемо бути частиною цієї історії »- зазначає Олена Мажуга, інвестиційний менеджер Genesis Investments.

Гроші планують витратити на впровадження нової стратегії монетизації для творців контенту, масштабування команди та розвиток додаткових потоків доходів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu