Країна, Новини, Студенту, Технології

Рейтинг найпопулярніших українських IT університетів: попереду – УКУ та КНУ ім. Т. Шевченка

05 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Портал DOU опублікував черговий рейтинг українських вузів з IT-спеціалізацією, за підсумками вступної кампанії 2020 року.

Хто потрапив до рейтингу

Рейтинг показує, які ВНЗ були найпопулярнішими серед абітурієнтів, і куди хотіли вступити на IT абітурієнти з найвищими балами.

У рейтинг потрапили вузи, які отримали не менше 200 заявок на всі IT-спеціальності. Всього в списку – 82 університети.

Перше місце за середньозваженим балом заявок на IT-спеціальності зайняв Український католицький університет. На другому і третьому місцях: КНУ ім Т. Шевченка та Львівська політехніка:

Рейтинг найпопулярніших українських IT університетів: попереду - УКУ та КНУ ім. Т. Шевченка - tech, studentu, news, country

>Як складали рейтинг?

Щоб скласти список, автори порахували рейтинг кожного вузу, у якого є IT і суміжні спеціальності, за даними з Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Рейтинг рахували, використовуючи середній конкурсний бал на спеціальність, «зважений» на частку заявок на неї в виші. Наприклад, в університеті є дві IT-спеціальності, із середнім балом в 170 і 150. На першу надійшло 70% усіх заявок, на другу – 30%. Середній арифметичний бал – 160. Але якщо взяти до уваги частку заявок, то вийде 164: (170 x 0,7) + (150 x 0,3).

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu