Бізнес, Новини, Технології

Навіщо SoftServe купила колишню в’язницю і що збирається там будувати

06 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

16 липня 2021 року IT-компанія SoftServe оголосила про покупку непрацюючої Львівської виправної колонії №48. Цю територію купили в ході відкритого онлайн-аукціону Міністерства юстиції за 377,5 млн грн. В інтерв’ю порталу DOU.ua співзасновник SoftServe Олег Денис розповів, навіщо компанії такий актив і що вона збирається з ним робити. Наводимо основні тези цього інтерв’ю.

Навіщо SoftServe купила колишню колонію

У власників компанії давно виникла ідея створити у Львові креативний кампус. Вони розглядали різні варіанти і локації, де можна було б об’єднати більшість офісів компанії. Зараз їх – понад 12 і вони розташовані по різних куточках Львова.

Навіщо SoftServe купила колишню в'язницю і що збирається там будувати - tech, news, businessНавіщо SoftServe купила колишню в'язницю і що збирається там будувати - tech, news, business

У порівнянні з колишньою колонією всі інші варіанти були або менше, або гірше розташовані, або розділені між різними власниками. Тому зупинилися на колонії №48.

За словами Олега Дениса, в цьому випадку і мастшаб, і розташування, і транспорт, і комунікації співпали з бажаними параметрами. Крім того, поруч з цією територією розташовані бізнес-школа УКУ, Львівський аеропорт, виїзд з міста, ТРЦ, ринки і т.д. За словами Олега Дениса, компанія навряд чи знайшла б кращу альтернативу цьому місцю.

Навіщо SoftServe купила колишню в'язницю і що збирається там будувати - tech, news, business

Олег Денис (ліворуч) на прес-конференції, присвяченій приватизації колонії – фото SoftServe

Як буде виглядати креативний кампус

Співвласник SoftServe говорить про те, що було багато жартів про покупку в’язниці, але в основному – позитивні. «Судячи з обговорень в соціальних мережах, дехто буквально сприйняв новину про покупку території колонії, і писав, що SoftServe переобладнав казарми в офіси. Але ми плануємо створити на цьому місці принципово новий і сучасний простір», – каже Денис.

У приміщеннях і на території планують провести реновацію, вони будуть відкриті для всіх, не тільки для співробітників. «Ніяких загороджень і колючок там не буде – територія буде відкрита для всіх», – розповідає він.

В кампус входитимуть офіси, приміщення для корпоративного університету, конференц-зали, виставкові зали, музей науки. Зараз SoftServe готується провести конкурс для визначення компанії, яка створить концепцію кампусу. Розраховують, що вона буде готова вже до грудня 2021 року. Потім проведуть архітектурний конкурс, деталізують концепт, виберуть підрядників.

У кампусі, швидше за все, будуть і житлові приміщення, в SoftServe хочуть створити середовище, де є місце і роботі, і проживанню, і відпочинку,: щоб співробітники не переживали з приводу шкіл або дитячих садків, і в той же час не відчували, що живуть на роботі.

Якщо в кампусі будуть житлові приміщення, вони, можливо, будуть надаватися не тільки для покупки, але і для довгострокової оренди.

В цілому, в компанії все ще думають над фінальним видом кампуса. «З приводу музею для науки, це перше, що прийшло нам в голову. Не знаю, чи буде музей науки або технологій. Можливо, музей, а можливо -фунікулер до локацій. Потрібно провести дискусію з громадськістю та послухати ідеї. Ми хочемо, щоб цей простір притягував до себе і втілював ініціативи, яких Львову зараз бракує», – каже співвласник компанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu