Бізнес, Люди, Новини, Соціальні медіа

25 підприємців, на яких варто підписатися у соцмережах

13 Жовтня, 2020

Якщо ви майже перестали читати книжки, бо залипаєте у соцмережах, маємо для вас win-win пропозицію. Підпишіться на сторінки успішних підприємців у фейсбуку та телеграмі — і ваша стрічка перетвориться на майже повноцінний нон-фікшн: з внутрішньою кухнею різних бізнесів, з особистими інсайтами та порадами. А щоб вам не думати, кого фоловити, ми вже створили для вас таку підбірку.

Дмитро Дубілет

Співзасновник monobank, Koto, Smartass, Checkbox

25 підприємців, на яких варто підписатися у соцмережах - social-media, news, people, business25 підприємців, на яких варто підписатися у соцмережах - social-media, news, people, business

Дмитро багато пише про розвиток власних бізнес-проєктів, діджиталізацію, проблеми сучасного підприємництва в Україні (зокрема, в ІТ-сфері) та вплив світових подій на бізнес. А ще іноді на його сторінці можна знайти вакансії, пропозиції партнерства та інші можливості. А також — роздуми на особисті теми: образи, дружба, саморозвиток, факапи тощо.

Валерія Бородіна

Власниця G.Bar, Oh My Look!

Контент на сторінці Валерії мотивує задуматися над власним work-life balance. Бо її пости про фототури, відпочинок з сім’єю, цікаві роздуми на різні теми надихають навчитися жити в моменті. А ще Лєра часто публікує вакансії у свої команди G.Bar та Oh my look!

Андрій Федорів

Маркетолог, засновник Fedoriv Agency

Ділиться кейсами власного агентства, думками про сучасний маркетинг, власними відеовлогами за участю інших підприємців. А ще присвячує окремі публікації своїй сім’ї, демонструючи, що у справді успішної людини завжди є час на близьких та відпочинок. Також Андрій пише не лише про свої бізнесові новини, але й радіє успіхам своєї дружини — теж відомої підприємиці Ярослави Гресь.

Ярослава Гресь

Засновниця піар-агенції Gres Todorchuk

На сторінці Ярослави ви знайдете не так багато інформації про бізнес та кар’єру. Але її пости надихають, мотивують, нагадують про важливе (сім’ю, друзів, себе). Обережно: після відвідування сторінки можете вийти заплакані, але щасливі. А ще, можливо, з новою роботою, бо Ярослава часто публікує вакансії у команду Gres Todorchuk.

Олег Гороховський

Співзасновник monobank

Більшість постів Олега присвячені Монобанку — новим рекордам, труднощам, факапам, апгрейдам, спойлерам оновлень додатку. Якщо ви любите слідкувати за розвитком масштабного проєкту в режимі реального часу — підписуйтесь. Ще більше подробиць з життя Монобанку — у телеграм-каналі Гороховського ОГо!

Анна Мазур

CEO і засновниця Happy Monday

Не можемо не поділитися з вами сторінкою нашої засновниці Анни Мазур 🙂 Своїм друзям та підписникам Аня розповідає про роботу нашої команди та анонсує нові проєкти. А ще ділиться зворушливими знімками своєї собаки Енді та миттєвостями сімейних подорожей. Тому якщо ви хочете більше дізнатися про внутрішню кухню нашого порталу (наприклад, про зідзвони о півночі), то підписуйтесь.

Дмитро Борисов

Власник мережі Сім’я ресторанів Дмитра Борисова

Звісно, на сторінці відомого ресторатора ви знайдете багато новин про відкриття нових закладів мережі, про оновлення меню, а також особисті рекомендації Дмитра, де можна смачно поїсти на 100 грн. Але також бізнесмен регулярно розповідає про кухню свого бізнесу у рубриці «Щоденник ресторатора».

Анна Петрова

Засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine

Засновниця школи бізнесу знайома, напевно, з усіма українськими підприємцями, що починали колись з невеликих стартапів. Але пише Анна останнім часом не стільки про бізнес, скільки про вічні цінності: про найпотаємніші бажання, про мрії, що мають здійснюватися, про внутрішню наповненість та точку опори, яку потрібно шукати в собі. А ще проводить прямі ефіри зі своїми друзями: підприємцями, бізнес-тренерами, кар’єрними консультантами.

Володимир Дегтярьов

Співзасновник Newsfront PR Agency

Якщо вам не вистачає мотивації та порад людини з прокачаною дисципліною, то варто підписатися на сторінку Володимира. Він не багато пише про бізнес в класичному розумінні, але видає чимало цікавих інсайтів про спорт та його вплив на розвиток різних корисних у бізнесі якостей.

Оксана Гошва

Засновниця агентств Hoshva PR&DGTL та DOT_DOT Innovation

Оксана пише про особливості своєї роботи, інсайти з власних та чужих виступів, запрошує на власні лекції, публікує вакансії. А ще показує, як опановує новий досвід, та розповідає цікаве про інноваційний менеджмент.

Ваче Давтян

Бізнес-тренер у Leaderway

Ваче — підприємець з 17-річним досвідом. На своїй сторінці ділиться як власним досвідом у бізнесі, так і добірками корисних матеріалів від інших експертів. Тут ви можете дізнатися, чим небезпечний мікроменеджмент, що реально потрібно клієнтам та працівникам та як виглядає ефективний тайм-менеджмент. А ще почитати роздуми бізнесмена: наприклад, чи варто оточувати себе однодумцями та яку роль в успіху відіграє фактор везіння.

Світлана Павелецька

Партнерка видавництва #книголав

Читаючи пости Світлани, ви зможете дізнатися, які методи допомагають відчувати свою цільову аудиторію і водночас — які книги почитати з дитиною перед сном. А ще переконаєтеся, що навіть топменеджери бояться звільнятися та йти в нікуди, попри величезний досвід та гучну назву компанії в резюме.

Дмитро Деркач

Співвласник мережі кінотеатрів «Планета Кіно»

Дмитро пише нечасто, але лаконічно та цікаво. Переважна більшість публікацій — це історії з життя «Планети Кіно» (факапи, успіхи, зміни, покращення), решта — особисті моменти (наприклад, подорож в Карпати, знята на стару ч/б плівку). Якщо вам цікаво спостерігати за розвитком мережі кінотеатрів, особливо в період пандемії, або ви постійний відвідувач «Планети кіно» — варто підписатися.

Надія Двойнос

Співзасновниця і керівна партнерка Quadrate 28 Corp

У фейсбуці Надії можна побачити мало особистих постів, зате багато новин із життя Quadrate 28 Corp. (групи компаній, яка надає повний спектр послуг для стартапів, а також малого та середнього бізнесу), анонси прямих ефірів, під час яких Надія спілкується з підприємцями, творчими людьми чи спортсменами. А ще Надія активно займається спортом і три роки тому перепливла Босфор, тож якщо вам потрібна рольова модель підприємиці, яка встигає все — радимо підписатись.

Юрій Гладкий

Засновник креативного агентства Grape

На своїй сторінці Юрій Гладкий розповідає про власні та світові піар-кейси, розмірковує, чому у світі не популярний бренд «Made in Ukraine». Бізнесмен пояснює маркетинг-процеси та поняття на конкретних прикладах з картинками та відео. Тому якщо ви хочете прокачатися саме у практичному маркетингу, варто підписатися. А ще Юрій ділиться власними рецензіями на книги та серіали й розповідає про цікаві місця, які відвідав із родиною.

Наталія Шмигельска

Засновниця холдингу «Асторг» і компанії «Укрптахосервіс»

Якщо вам цікаво, як вести бізнес в умовах турбулентності, як бути лідером, як правильно розставляти пріоритети та при цьому не потонути в потоці робочих завдань, а проживати своє життя радісно та усвідомлено — тоді підписуйтесь на сторінку Наталії. Вона якраз про все це пише 🙂

Ілля Кенігштейн

Засновник мережі бізнес-просторів Creative States

Якщо вам цікаво спостерігати за тим, як територію колишнього заводу перетворюють у не просто коворкінг, а величезний бізнес-простір, то не забудьте підписатися на Іллю. На своїй сторінці він показує хід будівництва Creative States та знайомить із новими резидентами. А ще ділиться власними бізнес-лайфхаками й думками щодо політичної ситуації в України та світі без пропаганди і звинувачень.

Вікторія Рєпа

Співзасновниця IT-проєкта BetterMe

Сторінка Вікторії — це цікаві історії з життя її проєкту BetterMe, а місцями — шанс потрапити у команду (більшість вакансій для розробників, але часом шукають і дизайнерів). А ще Вікторія практикує флай-йогу і під своїми мотиваційними постами часто ділиться знімками з повітряних фотосесій.

Артем Бородатюк

Засновник Netpeak Group

Хоча Артем є засновником кількох успішних проєктів, він пише не тільки про них. Ядро контенту на його сторінці — інформація про HR-процеси та корпоративну культуру всесвітньо відомих компаній, фрагменти аналітики з різних досліджень та жарти про бізнес. А ще нещодавно Артем поділився історією, як він перехворів на коронавірус. Також у підприємця є телеграм-канал про бізнес.

Олександр Колб

Генеральний директор маркетингового агентства Promodo

Олександр у своїх постах дуже лаконічний, але від цього не менш цікавий. Більшість публікацій — підводки-анонси нових відео на його ютюб-каналі «Большая рыба», де він з іншими бізнесменами розповідає про особливості побудови ІТ-бізнесу без цензури та прикрас. Серед гостей вже були Олександр Трегуб, Денис Жаданов, Володимир Поперешнюк, Павло Вржещ та інші.

Приємний бонус — Олександр часто публікує інформацію про нові вакансії. Якщо ви хотіли б стати частиною команди Promodo, варто підписатися.

Ольга Роєнко

Засновниця маркетингового агентства Royenko Agency

Зі сторінки Ольги ви дізнаєтеся більше про креативне підприємництво і чому це не про драйвово та прикольно, а про відносини з партнерами, клієнтами, маркетинг та бізнес загалом. А ще вона викладає веселі короткі діалоги з друзями, близькими, клієнтами, партнерами, колегами під хештегом #эпизоды. І вони справді смішні й трішки філософські.

Влад Тисленко

Засновник Concepter

Влад — це людина-мотивація. Багато пише про спорт та бізнес, робить огляди книг та подій в ІТ-сфері. На своєму прикладі показує, що підприємець не повинен 24/7 жити своєю справою і страждати від цього. Важливо вибудовувати процеси так, аби мати час на хобі, сім’ю, подорожі та відпочинок і водночас зростати за всіма показниками ефективності.

Наталія Єремєєва

Засновниця компанії Stekloplast

Наталія — власниця заводу з виробництва пластикових вікон. А ще в неї троє синів. Про те, як вдається поєднувати сім’ю та підприємництво, про жіночу силу, про роботу й хобі — на фейсбук-сторінці бізнесвумен. А ще там можна почитати її вірші.

Данило Голота

Співзасновник маркетингового агентства Syntropy

Сторінка Данила — це суцільний нетворкінг. Від охоче ділиться порадами та власними лайфхаками — про біг, вивчення англійської, продуктивність, структурування інформації, підйоми о 5 ранку. Та й сам часто звертається з питаннями до своєї аудиторії: наприклад, цікавиться, як замовити штори та де навчитися водити автівку.

Василь Хмельницький

Засновник холдингової компанії UFuture і фонду K.Fund

У своїх публікаціях підприємець розмірковує, як зробити Україну сильною та заможною. А також розповідає про різні аспекти побудови бізнесу з власного досвіду: як шукати партнерів, які навички потрібно розвивати підприємцю, як організувати роботу команди. Приємний бонус — усі пости написані українською мовою.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu