Новини

Андрій Федорів закрив Fedoriv Hub. Що далі

02 Вересня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Простір для проведення івентів Fedoriv Hub закрився. Про це розповів його засновник Андрій Федорів. За його словами, за час існування хаба там провели більше тисячі подій, пише MC.today. Ділимося подробицями. 

Що трапилося

Підприємець Андрій Федорів на своїй сторінці в Facebook розповів, що вчора, 31 серпня, був останній день роботи простору Fedoriv Hub. Андрій зазначив, що в цьому офісі зросла його команда з 30 до 100 осіб. Також в Fedoriv Hub провели понад тисячу івентів, зустрічей, виступів спікерів, конференцій, тренінгів та вечірок.

«Місце, яке було одним з перших символів нового Києва і підштовхнуло до народження безліч інших класних київських технологічних локацій», – написав Андрій Федорів.

Що буде далі

Андрій повідомив, що тепер івенти і конференції будуть проводити в коворкінгу Kooperativ. Цей коворкінг теж створив Андрій Федорів. Він знаходиться в будівлі колишньої книжкової фабрики «Жовтень» і займає три поверхи плюс територія даху. Загальна площа – 5 тис. Кв. м. Проєкт запустили три співзасновника: власник Fedoriv Agency Андрій Федорів, виконавчий директор готельного комплексу Bursa Василь Гроголь і фахівець в сфері коворкінгу Едвард Мейор.

У серпні Андрій Федорів на своїй сторінці в Facebook написав, що в коворкінг Kooperativ інвестували засновники «Нової Пошти» В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu