Бізнес, Гроші, Інвестиції, Новини

ROZETKA запускає франшизу: вони хочуть відкрити більше точок видачі і обіцяють прибуток від 35 тис. грн

18 Жовтня, 2020

Компанія ROZETKA запускає франшизу. Можна відкрити точку видачі компанії та заробляти до 35 тис. грн на місяць. Розповідаємо деталі.

Компанія ROZETKA запускає франшизу, її розробила компанія «Франч». Для початку хочуть відкрити кілька точок видачі (близько 10) по всій Україні.

ROZETKA запускає франшизу: вони хочуть відкрити більше точок видачі і обіцяють прибуток від 35 тис. грн - news, investytsiyi, groshi, businessROZETKA запускає франшизу: вони хочуть відкрити більше точок видачі і обіцяють прибуток від 35 тис. грн - news, investytsiyi, groshi, business

«Магазин – це досить великі вкладення для старту, а точка видачі – менш вимоглива. Хочемо подивитися на результати, що з цього вийде. Хочемо, щоб на точках був максимальний сервіс для клієнтів: і повернення товару, і примірка», – говорить засновник ROZETKA Владислав Чечоткін в інтерв’ю засновнику компанії« Франч »Роману Кирилович.

Працювати франшиза буде так:

  1. Клієнт оформляє замовлення на ROZETKA.
  2. ROZETKA обробляє замовлення і підтверджує його.
  3. На складі формують замовлення і відправляють його на точку видачі.
  4. Франчайзі приймає замовлення.
  5. Франчайзі видає замовлення клієнта та отримує винагороду від ROZETKA.

Загальна площа точок видачі по франшизі буде від 50 кв. м.ROZETKA запускає франшизу: вони хочуть відкрити більше точок видачі і обіцяють прибуток від 35 тис. грн - news, investytsiyi, groshi, business

Умови по франшизі ROZETKA

Для того, щоб відкрити франшизу ROZETKA, майбутнього партнера компанії потрібно буде вкласти від 688 тис. Грн. Він зможе отримувати від 35 тис. грн чистого прибутку на місяць, термін окупності – від 15 місяців.

Компанія шукає франчайзі, у яких вже є досвід управління і які будуть вести бізнес як основний.

Зараз шукають партнерів в таких містах: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Чернігів, Житомир, Біла Церква, Бровари, Буча, Вишневе, Гостомель, Ірпінь, Рівне, Полтава, Вінниця, Кам’янське.

На сайті можна заповнити тест і дізнатися, чи готові ви управляти франшизою від ROZETKA.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu