Новини, Поради, Технології

8 додатків, які допоможуть поліпшити дзвінки в Zoom

19 Жовтня, 2020

Сервіс відеозв’язку Zoom став особливо популярним під час пандемії. Є кілька корисних додатків, які можуть зробити спілкування в Zoom ще більш зручним.

1. Шумоподавлювач Krisp

У Zoom є вбудоване шумозаглушення (його можна знайти в налаштуваннях звуку), але воно не справляється зі своїм завданням так добре, як десктопна програма Krisp. Якщо фоновий шум все ще заважає розмовляти з друзями або проводити ділові зустрічі, варто звернути увагу на цей інструмент.

Скільки коштує: Krisp надає до 120 хвилин безкоштовного використання в тиждень, а для безлімітних розмов можна оформити підписку за $5 в місяць (або $3,33 на місяць при оплаті за рік).

2. Режим багатозадачності та оновлений інтерфейс з Circles

Circles надає можливість виконувати кілька справ одночасно: відео кожного учасника конференції Zoom розташовується в невеликому окремому гуртку, а інший простір робочого столу вільно. Організатор дзвінка не дізнається, що ви переглядаєте повідомлення під час розмови.

Скільки коштує: Додаток безкоштовний для користувачів MacOS.

3. Розшифровка розмови з Otter.ai

Автоматична розшифровка розмови позбавляє від необхідності робити нотатки під час відеозустрічей в Zoom. Встановлювати Otter.ai не потрібно – він інтегрований в API Zoom. Функція перетворює вимовлені слова в текст, який відображається на окремій веб-сторінці.

Скільки коштує: Щоб скористатися Otter.ai потрібно оформити підписку Otter for Teams за $30.

4. Поліпшені запрошення і календар з Luma

Luma пропонує персоналізований варіант запрошень на заходи в Zoom для простих дзвінків і масштабних вебінарів. За допомогою програми можна налаштувати сторінку заходу: додати фотографію на обкладинку, спеціальні питання для гостей і розділ для оплати при необхідності. Запланований захід в Zoom також інтегрується в календар, який можна організувати за своїми уподобаннями.

Скільки коштує: Під час пандемії є безкоштовне використання. При продажі квитків на платні заходи стягується комісія.

5. Фонові зображення від Canva

Canva схожа на спрощену версію Photoshop для браузера, за допомогою якої можна створити фон для Zoom за пару кліків. Сайт дозволяє завантажувати власні шаблони, а також налаштовувати ті, які пропонує Zoom.

Скільки коштує: Використовувати Canva для створення фону можна безкоштовно. Також доступна платна підписка Canva Pro з великою кількістю функцій за $12,95 в місяць.

6. Створення відеокліпів з Grain

За допомогою Grain можна створювати відеокліпи із записів розмов в Zoom, а потім ділитися ними в Slack, а також в інших додатках. Grain надає функцію розшифровки розмови. Важливі моменти та коментарі можна помітити як «вибране», а потім перетворити цей розділ у відеокліп.

Скільки коштує: На момент публікації статті скористатися Grain можна безкоштовно.

7. Використання професійної відеокамери зі SparkoCam

Якщо вбудована в ноутбук камера передає відео поганої якості, можна інтегрувати Zoom з професійною камерою – наприклад, Canon або Nikon. Для цього потрібно встановити камеру на штатив, під’єднати до комп’ютера і запустити сервіс SparkoCam, який перетворить її у веб-камеру для підключення до Zoom. Також SparkoCam дозволяє доповнити зображення на екрані ефектами, графікою та анімацією. Однак скористатися додатком можуть тільки користувачі Windows.

Скільки коштує: Вартість передплати починається від $39,95. Для ліцензованих пристроїв Canon і Nikon ціна становить $49,95.

8. Шумоподавлення, фони та автоматичне кадрування з Nvidia Broadcast

Крім ноутбука, для використання Nvidia Broadcast також потрібні продукти Nvidia, наприклад відеокарта. З її допомогою можна запускати професійне потокове відео для телетрансляцій та великих заходів – наприклад, віртуальних лекцій для студентів або онлайн-конференцій.

У додатку доступні функції шумоподавлення і розмиття заднього фону, а також віртуальний зелений екран для додавання фонів. Функція автоматичного кадрування центрує зображення провідного трансляції Zoom, навіть під час його руху.

Скільки коштує: Додаток можна завантажити безкоштовно, проте вартість сумісних з ним графічних процесорів Nvidia починається від $300.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu