Бізнес, Гроші, Новини, Стартапи

Zoom і Tesla увійшли в 100 найдорожчих брендів світу

20 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Interbrand Corp представила рейтинг  найдорожчих брендів за 2020 рік. Tesla повернулася в список після дворічної перерви, а Zoom вперше включили в топ-100 лідируючих торгових марок.

У порівнянні з минулим роком п’ятірка світових лідерів змінилася. Amazon піднявся на одну сходинку до другого місця, Microsoft перескочив з п’ятого місця на третє. Google, навпаки, здав позиції та з другого місця опустився на четверте. На п’ятому місці розмістився бренд південнокорейської Samsung Electronics. Абсолютний лідер залишився тим самим, як і минулого року найкраще зростання вартості показав бренд Apple. При складанні рейтингу враховувалася зміна вартості торгової марки за рік.

Zoom і Tesla увійшли в 100 найдорожчих брендів світу - startups, news, groshi, businessZoom і Tesla увійшли в 100 найдорожчих брендів світу - startups, news, groshi, business

Десять найдорожчих брендів у 2020 році:

  1. Apple – $323 млн (+ 38%);
  2. Amazon – $200,6 млн (+ 60%);
  3. Microsoft – $166 млн (+ 53%);
  4. Google – $165,4 млн (-1%);
  5. Samsung – $62,3 млн (+ 2%);
  6. Coca-Cola – $64,4 млн (+ 9%);
  7. Toyota – $51,5 млн (-8%);
  8. Mercedes-Benz – $49 млн (-3%);
  9. McDonald’s – $42,8 млн (-6%)
  10. Disney – $40,7 млн ​​(-8%).

Американська компанія Zoom, що надає послуги відеоконференцзв’язку та онлайн-чату через хмарну платформу, замикає рейтинг. Вартість цього бренду з Каліфорнії оцінюється в $4,4 млн.

Бренд виробника електромобілів Tesla останній раз був в рейтингу у 2017 році. Після перерви аналітики Interbrand Corp поставили цю американську торгову марку вартістю $12,7 млн ​​на 40 місце.

Дивно, але Facebook, попри негативну динаміку вартості бренду (-12%), піднявся в рейтингу на одну позицію і розташувався на 13 сходинці з цінником $35,2 млн. Вперше в рейтингу з’явилася соціальна мережа Instagram, що належить Facebook. Експерти аналітичної компанії оцінили бренд в $26 млн і поставили його на 19 місце.

Тим часом свій рейтинг 100 найдорожчих брендів світу представив і журнал Forbes. У ньому позиції декількох брендів відрізняються від оцінки компанії Interbrand. Збігається лише лідируюче положення Apple. Є розбіжності у вартості брендів і прирості за підсумками 2020 року.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu