Новини, Партнерська новина

Названо склад журі LIGA ZAKON AWARDS 2020

21 Жовтня, 2020

Визначилася друга частина складу журі Національного юридичного рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2020, започаткованого компанією ЛІГА:ЗАКОН.

Цього року номінантів оцінюватимуть представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Національного антикорупційного бюро України та визнані професіонали юридичної сфери країни.

Зазначимо, що 15 жовтня завершився прийом анкет для участі у Рейтингу, тож члени журі вже мають змогу ознайомитися з поданими заявами.

Отже, до складу журі увійшли:

  • Катерина Павліченко – заступник Міністра внутрішніх справ України,
  • Тетяна Ковальчук – заступник Міністра внутрішніх справ України,
  • Валерія Коломієць – заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції,
  • Анатолій Новак – заступник Директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ),
  • Христина Кіт – голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем»,
  • Олена Шуляк – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування,
  • Олексій Білошицький – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України.

Особливість LIGA ZAKON AWARDS 2020 — впровадження унікальної методології підрахунку балів учасників – DATA-SMART-аналіз, яка повністю виключає людський фактор.

За словами директора LegalTech-бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН Валерія Решетняка, рейтинг та його методологія не мають аналогів не тільки в Україні, а й у світі.

«З одного боку, це оцінка юридичних кейсів авторитетним журі, з іншого, Data-Smart-аналіз — це щоденний онлайн-моніторинг відкритих даних діяльності юридичних компаній та юристів, а також закладення цих даних в автоматизовану систему підрахунку з використанням формули, що була вироблена у співпраці із дослідницькими агенціями та експертами ринку», – зазначив він.

Під час оцінювання враховується 18 параметрів, що відображають різні аспекти діяльності юридичної компанії: фінансові результати, кількість та кваліфікація юристів, її медіаактивність тощо. Дані збираються з відкритих джерел за допомогою продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН та Групи компаній ЛІГА загалом.

Нагадаємо, що у період з 19 жовтня по 8 листопада 2020 року відбудеться оцінювання анкет номінантів Рейтингу експертним журі. У цей же період буде визначено і результати DATA-SMART-аналізу даних номінантів у профілях Національного юридичного каталогу Liga:BOOK.

Церемонія нагородження переможців LIGA ZAKON AWARDS 2020 відбудеться 26 листопада.

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu