Бізнес, Кар'єра, Новини, Соціальні медіа

11 перспективних професій, які можна опанувати не виходячи з дому: список курсів

21 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Контекстна і медійна реклама, створення сайтів, SEO, вебдизайн, SMM, управління та маркетинг – все це популярні професії, які дозволяють отримувати хороший дохід, а освоїти їх можна не виходячи з дому. В MC.Today розповіли яку спеціальність вибрати та як не залишити навчання на півдорозі, а ми в UAspectr ділимося найкориснішим з вами.

З чого почати навчання онлайн?

Подумайте, чим би вам хотілося займатися і яка сфера діяльності вам цікава. Якщо поки важко відповісти на це питання, вивчіть список кар’єрних рекомендацій Тіма Урбана. Якщо зовсім не знаєте, з чого почати, почніть з тесту на визначення профорієнтації.

11 перспективних професій, які можна опанувати не виходячи з дому: список курсів - social-media, news, career, business11 перспективних професій, які можна опанувати не виходячи з дому: список курсів - social-media, news, career, business

Якщо ви вже чітко знаєте, чого хочете і визначилися з професією, варто переходити до навчання.

Для розбору базових питань досить переглянути один вебінар або короткий курс зі списку нижче, а для відпрацювання кейсів варто взяти курс з супроводом куратора (ментора), де потрібно багато працювати, робити домашні завдання та отримувати чесну оцінку своїх зусиль.

Безкоштовні ресурси

Зверніть увагу на пропозицію від Google. За посиланням ви знайдете безкоштовні матеріали для розвитку бізнесу або кар’єри: цифровий маркетинг, розвиток кар’єри, дані та технології. Тут є короткі відеолекції, тестові завдання. Можна самостійно складати план навчання, вивчати лекції вибірково або пройти весь курс. Після закінчення курсу студенти отримують диплом.

Багато цікавих матеріалів можна знайти на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Ось лише деякі з них:

Багато інформації по роботі з соцмережами можна дізнатися на сайті Social Media Examiner. Це великий англомовний освітній проєкт з маркетингу. Щомісяця на нього заходять понад 2 млн користувачів, а на email-розсилку підписано понад півмільйона людей. Крім статей тут є 45-хвилинні подкасти про соціальні медіа, стратегії й тактики просування в соціальних мережах.

Багато корисного матеріалу по контент-маркетингу можна знайти на освітній платформі Content Marketing Institute. Тут публікуються кейси, добірки інструментів, інструкції, поради від світових брендів.

Facebook і Coursera запустили спільну програму сертифікації для підготовки SMM-фахівців «Маркетинг в соціальних мережах від Facebook».

Telegram-канали підприємців і експертів – будуть дуже корисними для зацікавленого читача. Досвід своїх і чужих помилок, вибірки зі статей, авторські коментарі трендових тем і багато іншого. Звичайно, це «освіта» іншого роду, яка відрізняється від лекцій, тестів і домашнього завдання. Але, спостерігаючи за професіоналами, ви будете в курсі трендів, а це дуже цінно.

Курс про розвиток і ведення бренду від засновника Fedoriv Agency Андрія Федорова. До цього прослухати Brand Father можна було тільки на офлайн-події або купити онлайн за $200.

Email-розсилки – дієвий інструмент взаємодії. Багато шкіл, курси, компанії та фахівці створюють круті розсилки, які по факту є адаптованими конспектами лекцій. Побачите – підписуйтесь не роздумуючи!

Наприклад, Академія Sendpulse регулярно проводить відкриті вебінари та надсилає листи з докладними кейсами, які допоможуть якісно поліпшити ваші розсилки.

Платні курси

Якщо ви вирішили підійти до процесу навчання більш ґрунтовно, ось вам список курсів і онлайн-шкіл. Збережіть ці посилання, навіть якщо не плануєте зараз вчитися.

Підприємництво, маркетинг, PR

Udemy – це платформа для освіти-онлайн. До того ж користувач може бути як учнем, так і вчителем, якщо він має чому навчити. Udemy пропонує різноманітні курси, в основному з прикладних наук: дизайн, програмування, web – розробка, тощо. Серед викладачів можна найти й засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга та інших гігантів ІТ-індустрії. Щоправда, курси платні, їх ціна варіюється від $10 до $229(бувають знижки). Але також можна зареєструватись на безплатні курси, наприклад, з html5 та JAVA.

Prometheus – цикл курсів в рамках національної української програми «Країна підприємців». Ви дізнаєтеся, як створити власний бізнес або технологічний стартап в Україні

Coursera – культовий проєкт у сфері онлайн-освіти. Тисячі різноманітних курсів: інженерні дисципліни, гуманітарні науки, математика, інформатика, економіка, бізнес та інші.

EDX – бібліотека онлайн-курсів з топових університетів світу для будь-яких спеціальностей: програмування, бізнес, дизайн, медицина і багато іншого.

Practicum.space – добірка ефективних онлайн-курсів з PR і комунікацій. Допоможуть студентам донести ідею до інвесторів, створити маркетингову стратегію для проєкту або кампанії, побудувати сильний бренд і налагодити роботу з цільовою аудиторією.

L-a-b-a – онлайн-курси для менеджерів і підприємців, які допоможуть побудувати операційні процеси, збільшити прибуток і налагодити управління проєктом, командою або всією компанією.

Серія онлайн-курсів з маркетингу від L-a-b-a, які допоможуть вашій компанії відбудуватися від конкурентів і завоювати любов споживачів.

Практичний курс інтернет-маркетингу для керівників «Маркетинг в мурашнику» Ельдара Нагірного допоможе освоїти всі базові навички, необхідні маркетологу для роботи як у великому холдингу, так і в окремому проєкті, стартапі, сайті медіа, e-commerce проєкті.

IT, SEO

AIR Academy – профільні курси для початківців і професійних YouTube-блогерів.

В IT Академії SoftServe можна пройти курси розробника та отримати можливість стажування в компанії: до 70% випускників стають співробітниками компанії SoftServe, яка, власне, і заснувала академію.

Комп’ютерна академія «Шаг» також пропонує  курси з розробки програмного забезпечення. Вона має  індивідуальну програму, а також надається допомога в працевлаштуванні.

Курс SEO оптимізації для директорів SEO is the King. Отримайте ключові інструменти технічного SEO-просування. Навчіться просувати сайт, писати продаючі тексти, оптимізовані для пошукових систем, будувати стратегії присутності продукту в Google. А також управляти SEO-командою та аналізувати ефективність роботи.Відеозапис занять доступний всім учасникам курсу назавжди, що дає можливість вчитися і повторювати лекції в будь-який зручний для вас час.

Журналістика, SMM, копірайтинг, контент-макретинг

«Літосвіта» – річні онлайн і офлайн-курси з журналістики, соціальних медіа, письменницької майстерності та літературного перекладу (Україна).

Bazilik – практична школа комунікацій. Напрями: копірайтинг, SMM, реклама, таргетинг, фото, піар та інші.

«РИБА» – школа копірайтингу, сторітеллінгу, контент-маркетингу і SMM від популярних українських і закордонних фахівців.

Громадська організація «Український інститут медіа і комунікації» (УІМК).

Відеопродакшн, веб-дизайн

SKILLSHARE – онлайн-платформа курсів з фотографії, UI / UX-дизайну, веб-дизайну, ілюстрації, музики та кіно.

School of visuall communication – професійна школа графічного дизайну і візуальних комунікацій.

Школа Projector – професійна допомога у розвитку навичок в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронтендів, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу, англійській мові та в іншому.

VIDEOMATICA ACADEMY – освітня платформа для охочих розвиватися у сфері відеовиробництва.

Якщо ви не знайшли в списку того, що шукали – скористайтеся агрегаторами на зразок Сlasscentral, де доступні тисячі курсів. Можна побачити рейтинг курсу і прочитати відгуки інших студентів.

Як не кинути навчання

Вчитися онлайн – той ще виклик. Іноді доводиться буквально змушувати себе заглиблюватися в нову інформацію і робити домашнє завдання.  Редактор корисних текстів МС.today Іра Голубенко поділилася своїм досвідом онлайн-навчання і кількома секретами, які допомогли їй не здатися.

Минулого року я проходила курс «Тексти для малого бізнесу». Він був в самому розпалі, коли я знайшла нову роботу. Паралельно з навчанням потрібно було освоювати багато нового і відкривати ФОП. Я була впевнена, що кину навчання, тому що на мене відразу звалилось багато завдань. Але мені так не хотілося цього, і я почала шукати способи закінчити навчання. Ось що мені допомогло:

  1. Слухати лекції під час прогулянки. У робочий час я не могла вчитися, у мене був вільний тільки ранок і вечір. Щоранку я відводила дочку в школу, а по дорозі додому йшла займатися на стадіон. Декілька разів на тиждень відводила її на тренування. Поки чекала, намотувала свої 10 тисяч кроків навколо школи та слухала лекції. Так я вбивала двох зайців: слухала навчальний матеріал і крокувала.
  2. Не накопичувати борги. Я спеціально шукала курс з домашніми завданнями для відпрацювання навичок, тому не була готова жертвувати ними. Для виконання домашніх завдань я відвела ранній ранок. Вставала о 5 ранку. Це було дуже зручно. Я вчилася, поки всі спали, а вдень вирішувала робочі завдання.
  3. Відпочивати. Ранні підйоми, вал нової інформації та стрес на роботі – в один момент я зрозуміла, що здамся, якщо не буду відпочивати. Я дозволила собі у вихідні відпочивати та зустрічатися з друзями, а вечорами виходити на прогулянку. Життя ніхто не відміняв!

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu