Бізнес, Гроші, Новини, Стартапи

CEO на один день: співзасновник monobank змінює роботу

24 Жовтня, 2020

Співзасновник monobank Олег Гороховський готовий стати гендиректором будь-якої компанії на один день і допомогти їй підвищити свою ефективність. Про це він написав у телеграм-каналі.

«CEO на один день»

Соціальний експеримент під назвою «CEO на один день» Гороховський запускає з метою допомогти розвитку підприємництва в Україні.

CEO на один день: співзасновник monobank змінює роботу - startups, news, groshi, businessCEO на один день: співзасновник monobank змінює роботу - startups, news, groshi, business

«Я вважаю своїм обов’язком допомагати розвитку підприємництва в Україні. Найцінніше, чим я можу допомогти початківцям та вже працюючим бізнесам, це пильно подивитися на конкретний бізнес і запропонувати ідеї щодо підвищення його ефективності. Як правило, в залежності від розміру бізнесу, вже в перші дві години спілкування, я бачу резерви, зіставні з річною виручкою компанії. Я запускаю проєкт «СЕО на 1 день». Це, свого роду, соціальний експеримент. Я готовий один день на місяць попрацювати CEO будь-якого бізнесу, який здасться мені перспективним. Цей день буде насиченим і інтенсивним. Вам доведеться показати все, ви почуєте багато незручних питань і навіть неприємних речей. Але це, зрештою, дозволить вам стати краще, більше та ефективніше», – написав він.

Що потрібно для участі

Гороховський закликає представників малого та середнього бізнесу, які хочуть мінятися і ставати ефективніше, заповнити заявку. Назви перших трьох компаній, які вибере він, стануть відомими 6 листопада 2020 року. У цих та інших обраних бізнесах співзасновник monobank стане CEO на один день і запропонує ідеї щодо підвищення ефективності компанії.

Ціна експерименту

Це задоволення не безкоштовне – відібрані для участі в проєкті компанії зобов’язані зробити внесок в розмірі 100 000 грн. Гроші будуть спрямовані на стипендії для талановитих студентів трьох ВНЗ – Могилянки, КПІ та університету ім. Шевченко.

Проєкт реалізовується в партнерстві з компанією Visa, яка підтримує український малий і середній бізнес.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu