Бізнес, Маркетинг, Новини, Партнерська новина

Маркетингова агенція All Motion Group розпочинає співпрацю з ПриватБанком

29 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Маркетингова агенція All Motion Group виграла тендер на SMM-супровід ПриватБанку в соціальних мережах. Робота маркетингової агенції направлена на активну взаємодію з аудиторією.

Серед ключових SMM-завдань: системна підготовка всіх типів контенту для сторінок ПриватБанку в соціальних мережах – графіка, відео, копірайт і, що найважливіше, імплементація нової стилістики комунікації.

Маркетингова агенція All Motion Group розпочинає співпрацю з ПриватБанком - partners, news, online-marketing, businessМаркетингова агенція All Motion Group розпочинає співпрацю з ПриватБанком - partners, news, online-marketing, business

“ПриватБанк завжди нестандартно вів комунікацію з аудиторією у соціальних мережах, нам це дуже імпонує. Ми знайшли правильний підхід і запропонували креатив, який сподобався бренду. Перший місяць роботи пройшов доволі продуктивно. Окрім загального контенту, ми узгодили всі стратегічні питання і впевнено рухаємось до впровадження нових комунікаційних рішень. Беремо і робимо! Вдячна нашій команді за роботу! Скоро на вас чекає щось зовсім нове. Підписуйтесь!” – розповідає СЕО агентства All Motion Group, Марія Дахлалла.

Також, перед All Motion Group стоять два важливих стратегічних завдання: розробити та впровадити систему антикризових комунікацій у соціальних мережах і реорганізувати сторінку компанії у бізнес-соцмережі LinkedIn англійською мовою.

ПриватБанк – лідер банківського ринку країни, заснований у 1992 році. Банк запустив приймання оплати за допомогою Apple Pay для понад 5 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів.

Приватбанк розробив віртуальні «Digital Карту городянина» і «Digital Студентський квиток» на основі сервісу Приват24. За даними дослідження GFK Ukraine у II кварталі 2020 року з ними співпрацюють 64,7% українців – фізичних осіб старше 16 років.

За матеріалами прес-релізу

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu