Бізнес, Гроші, Новини, Стартапи

Checkbox: запустили електронний РРО сервіс для бізнесу — перший місяць безкоштовно

29 Жовтня, 2020

Платформа дозволить бізнесу відмовитись від дорогих та неефективних касових апаратів та проводити розрахункові операції за допомогою спеціального застосунку.

РРО сервіс Checkbox

Checkbox — електронний реєстратор розрахункових операцій (РРО) або просто онлайн-каса для бізнесу.

Checkbox: запустили електронний РРО сервіс для бізнесу — перший місяць безкоштовно - startups, news, groshi, businessCheckbox: запустили електронний РРО сервіс для бізнесу — перший місяць безкоштовно - startups, news, groshi, business

Згідно із законодавством, підприємці зобов’язані використовувати касові апарати для контролю потоку фінансів. Розробляла програму команда Андрія Суханова та Дмитро Дубілет, який підкреслив, що цей проєкт не має нічого спільного з monobank.

Однак ці апарати є неефективними та застарілими, а на їх підтримку потрібно виділяти багато грошей. З новою програмою можна буде позбутись усіх додаткових пристроїв та проводити облік операцій за допомогою спеціального застосунку.

За словами Дубілета, вже завершився період бета-тестування програми й тепер вона доступна для всіх користувачів. Також він зазначив, що за два місяці на попереднє тестування зареєструвалося близько 1 000 компаній, серед яких були Інтертоп, Фокстрот, Суші-Майстер та інші.

Якщо чесно, я думав, що бета пройде швидше і простіше. Але за ці два місяці нам довелося повністю переосмислити наші інтерфейси і весь продукт. Все стало дуже просто і зрозуміло. А якщо все-таки щось буде незрозуміло, у нас є класна служба підтримки в чаті і за телефоном.

Дмитро Дубілет

Також додали безкоштовний тестовий період — один місяць. Окрім того, зробили інтеграційні модулі для CRM-систем, систем обліку, систем для ресторанів та конструкторів сайтів.

Для кого корисний Checkbox

Нова програма буде доступна одразу для трьох видів бізнесу:

  • Малого бізнесу — підприємцям, які не мають великого потоку продажів. Вони зможуть користуватись веб-сторінкою, чат-ботом чи мобільним застосунком, друкувати чеки або відправляти їх клієнтам на електронну пошту.
  • Інтернет-магазинів. Вони отримають спеціалізоване АПІ, що можна інтегрувати в сторінку магазину. За допомогою Checkbox можна буде відправляти клієнту чек на пошту автоматично, після оплати товару, а не після його отримання.
  • Середньому та великому бізнесу. Вони також отримають інструмент для інтеграції в уже готову систему, що дозволить замінити касові апарати.

Які ціни

Програма працює за підпискою:

  • Малий бізнес: одна каса — 149₴ на місяць
  • Інтернет-магазини: до 100 чеків на місяць — 0,49₴/чек; до 1 000 чеків на місяць — 0,29₴/чек; більше ніж 1 000 чеків на місяць — 0,19₴/чек
  • Середній та великий бізнес: одна каса — 149₴ на місяць, також є знижка при великій кількості кас

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu