Новини, Партнерська новина

Bolt у Парижі запускає прокат електровелосипедів

01 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

1 липня 2020 року компанія Bolt запускає сервіс прокату електровелосипедів у Парижі. Цього ж року планується запуск послуги в інших європейських містах. Водночас Bolt ― єдина платформа, яка пропонує виклик авто, прокат електровелосипедів та електросамокатів у одному додатку.

Прокат електровелосипедів ― це ще один крок на шляху до виконання довгострокової екологічної стратегії Bolt під назвою «Green Plan». Завдяки використанню електричних транспортних засобів зменшується екологічний слід компанії. До 2025 року в рамках стратегії «Green Plan» Bolt планує компенсувати як мінімум 5 млн тонн транспортних викидів CO2 в Європі. Компанія також планує скоротити викиди вуглекислого газу шляхом пропонування користувачам екологічних видів транспорту.

Bolt у Парижі запускає прокат електровелосипедів - partners, news

Директор із питань мікромобільності Bolt Дмитро Пивоваров зазначає: «Ми прагнемо створити найкращий спосіб пересування містом. Наша мета ― доступні, зручні й екологічно стійкі поїздки. Наявність декількох видів транспорту в додатку Bolt дасть можливість пасажирам обирати для поїздок на короткі дистанції електровелосипед або самокат замість авто. Це матиме позитивний вплив на стан навколишнього середовища.

Європейські міста поступово виходять із карантину, пов’язаного з COVID-19. Саме тому виник попит на легкі й екологічні індивідуальні види транспорту. І наш новий сервіс прокату електровелосипедів допоможе його задовольнити. Ми вважаємо, що подібні транспортні засоби повинні бути доступними і недорогими, особливо зараз. Продумана фінансова стратегія і безліч сервісів компанії Bolt дозволяють встановити невисокі ціни на послуги мікромобільності на всіх наших ринках. Це стосується і сервісу прокату електровелосипедів у Парижі».

На початку цього року компанія Bolt представила виготовлений за спеціальним замовленням електричний самокат. Він на 90% складається з перероблених матеріалів. Завдяки модульній конструкції нова модель електросамоката має відмінну ремонтопридатність. Термін служби такого засобу пересування становить 36 місяців. Модель самоката Bolt є найлегшою з тих, які використовуються в прокаті, і залишає найменший вуглецевий слід.

Зараз Bolt пропонує прокат електросамокатів у 21 місті Норвегії, Швеції, Польщі, Португалії, Іспанії, Словаччини, Естонії, Латвії та Литви.

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― це відома європейська платформа для замовлення поїздок. Головна її мета ― зробити пересування містом легким, швидким і надійним. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Відтоді вона є найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Серед її інвесторів ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital, а також співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Зараз у Bolt налічується понад 30 млн клієнтів у понад 35 країнах світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu