Кар'єра, Лайфхак, Новини, Поради

Як канбан робить нас організованішими та покращує самопочуття

29 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Кевін Паллікуннел ніколи не відрізнявся організованістю. Під час навчання йому було непросто пам’ятати про всі завдання і виконувати їх в строк, через що він часто нервував. Коли Кевін став розробником, він дізнався про канбан.

Цей метод планування передбачає, що завдання формулюються і розставляються на канбан-дошці за категоріями «зробити», «в процесі» і «зроблено» в залежності від ступеня готовності. Кевін використовував канбан на роботі та в повсякденному житті. Він розповідає, як канбан може допомогти звичайній людині.

Враховувати незаплановані завдання

Спочатку мене лякала думка про необхідність записувати все, що потрібно зробити. Тим більше що великі завдання доводилося розбивати на індивідуальні завдання. Але як тільки я почав продумувати все заздалегідь, недоліки або несподівані завдання почали з’являтися на етапі планування, а не під час роботи. Це допомагало, бо я знав, чого очікувати.

Також це допомагає краще зрозуміти, скільки часу займе проєкт і чи слід змінити до нього підхід через проблеми, які з ним можуть виникнути.

Стежити за прогресом

Цей пункт, як і попередній, допомагає краще відстежувати статус проєктів, тому що дає можливість розрахувати, скільки часу буде потрібно на їх завершення. Крім того, так можна бачити статус проєкту виходячи з відсотка виконаних завдань.

Відстеження прогресу важливо і для того, щоб не забути завершувати проєкти. Канбан дозволяє фіксувати завдання в письмовому вигляді. Тому, якщо ви вирішите відмовитися від роботи над проєктом, доведеться свідомо видалити його. Так вийде відстежувати, скільки проєктів знаходиться в роботі та наскільки вони близькі до завершення.

Відчувати себе краще

Проставляти галочки навпроти виконаних справ дуже приємно. Завершуючи груповий проєкт, ми зазвичай вітаємо і хвалимо один одного. З особистими завданнями ситуація складніша, але, використовуючи канбан, ми отримуємо певний момент, в який ми можемо привітати себе. Переміщаючи завдання в категорію «зроблено», ми отримуємо порцію дофаміну.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu