Бізнес, Новини, Технології

Мерч Трампа і Байдена: які речі найкраще продаються на Amazon

03 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Більшість американців роблять покупки на Amazon – це підтверджують дослідження, в яких йдеться про те, що приблизно у 60% американських сімей є підписка на Amazon Prime. Мерч Трампа і Байдена очолює списки бестселерів відразу в декількох категоріях Amazon, включаючи таблички для двору, прапори та кепки. Подивимося, які товари найбільше цікавлять мешканців Америки перед майбутніми виборами.

Таблички для двору

Мерч Трампа і Байдена: які речі найкраще продаються на Amazon - tech, news, business

Скріншот: Марк Уілсон

З першого погляду передвиборчі таблички Трампа і Байдена важко відрізнити один від одного. На першому місці за популярністю знаходиться табличка від тандему Трамп-Пенс, виконана в традиційних синьо-біло-червоних кольорах американського прапора. На третьому місці – практично аналогічний товар від Байдена-Харріс.

Мерч Трампа і Байдена: які речі найкраще продаються на Amazon - tech, news, businessМерч Трампа і Байдена: які речі найкраще продаються на Amazon - tech, news, business

Другий бестселер We Believe («Ми віримо») являє собою зведення ліберальних ідеалів, таких як Black Lives Matter і права ЛГБТК, але при цьому не згадує безпосередньо Байдена-Харріс – тільки ідеї без вказівки імен.

Лише на сьомому місці списку починається справжня боротьба. Тут розташовується табличка від тандему Байден-Харріс, на якій зображені окуляри віцепрезидента – елемент, який все частіше асоціюється з його ім’ям. На 11 місці знаходиться чорна табличка з написом Loser («Той, хто програв»), увінчаною жовтим волоссям Трампа. Згадка його волосся зустрічається і під номером 42 зі ​​словом Nope («Ні»). І це вже не просто таблички партій, а справжня демонстрація ліберального гніву.

З боку республіканців не спостерігається грубощів рівно до 24 пункту списку з табличкою Say no to creepy Joe («Скажи ні мерзенному Джо»), де зображений Джо Байден з божевільним виразом обличчя і крихітними руками, що виглядає з-за чогось, схожого на паркан.

Під номером 27 розташовується перше та останнє відсилання на Trump Train («Потяг Трампа»), а на 31 місці – перше і єдине зображення веселки з іменами Байдена-Харріс. На 32 місці – зухвале послання від лібералів Bye Don («Прощай, Дон»), яке хоч і спрямоване проти Трампа, але з якоїсь причини читається так, ніби звернене до Байдена.

Ще більшого дивацтва додає той факт, що ці найбільш продавані таблички чергуються зі страшними прикрасами для Хеллоуїна з написами Beware («Бережися») і Go Back («Вернись»).

Прапори

Мерч Трампа і Байдена: які речі найкраще продаються на Amazon - tech, news, business

Скріншот: Марк Уілсон

І хоча точну кількість проданих табличок з кожного боку невідомо, результати, здається, розподіляються приблизно порівну. Різниця набагато більш помітна в категорії прапорів і банерів, де три з п’яти бестселерів – це прапори Трампа. На п’ятому місці – прапор Blue Lives Matter («життя поліції важливе», контррух у відповідь на Black Lives Matter, який підтримують багато шанувальників Трампа). Продажі прапорів Трампа, схоже, значно перевершують продажу звичайного американського прапора.

Ліберали з’являються лише на 10 і 12 місцях з написом Any Functioning Adult 2020 («Для всіх повнолітніх 2020») і ще однієї табличкою We Believe («Ми віримо»).

Серед атрибутів інших відомих діячів варто відзначити Гадсденовскій прапор Do not Tread On Me («Не наступай на мене») під номером 23. Формально, у цієї фрази немає явної політичної приналежності, але в сучасному використанні вона символізує расове пригнічення. На 37-му місці розташовується Трамп в образі Рембо.

Кепки

Мерч Трампа і Байдена: які речі найкраще продаються на Amazon - tech, news, business

Скріншот: Марк Уілсон

Навіть зараз, 2020 року Трамп і раніше домінує в продажі кепок з політичною символікою. Більш того, він займає шість позицій в топ-50, в той час, як у Байдена немає жодної.

Найпопулярніша кепка Трампа, розташована на четвертому місці в списку, доступна з різними принтами та посланнями. На більшості з них великими літерами красується напис Trump і десь поруч Keep America Great («Збережемо Америку великою»). Серед доступних кольорів: червоний, білий, синій, рожевий і хакі. На багатьох також представлений підпис Трампа у вигляді золотого волосся. Лише на шостому місці з’являється знаменита кепка Make America Great Again («Повернемо Америці колишню велич»).

Amazon зайшов настільки далеко, що найпопулярніша кепка Трампа пропонується навіть в розділі «Ідеї для подарунків» на сторінці з кепками.

Жоден з кандидатів не з’являється в списках найбільш продаваного одягу. Але і тут не обійшлося без політичної повістки – кольори американського прапора з’являються під номером 100 в розділі «Новинки».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu