Гроші, Інвестиції, Маркетинг, Новини

Розсилку Morning Brew оцінили в $75 млн. На чому вона заробляє

02 Листопада, 2020

У кінці жовтня компанія The Insider (більш відома за свій актив Business Insider) придбала контрольний пакет акцій компанії Morning Brew. Умови угоди не розголошуються, але відомо, що всю Morning Brew оцінили в $75 млн. Примітно, що куплений за майже сотню мільйонів доларів продукт – новинна розсилка.

Розсилку Morning Brew оцінили в $75 млн. На чому вона заробляє - news, online-marketing, investytsiyi, groshiЩо таке Morning Brew

Це новинна розсилка або, якщо бути точніше, п’ять новинних розсилок і подкаст:

  • Morning Brew
  • The Essentials
  • Retail Brew
  • Emerging Tech
  • Marketing Brew
  • Подкаст Business Casual

Головна і найпопулярніша – Morning Brew, основний фокус якої складають бізнес-новини. Її аудиторія – понад 2,5 млн осіб, а загальне число розсилок Morning Brew – близько 3 млн читачів. За словами керівництва компанії, open rate розсилок – більше 40%.

За словами джерел Axios, команді Morning Brew вдалося зібрати лояльну аудиторію мілленіалів, яким цікавий бізнес і все, що з ним пов’язано. Це дозволило зібрати таку велику аудиторію читачів.

Гроші

Втім, не тільки аудиторія підкупила The Insider придбати компанію, що робить розсилки. Одна з причин, з якої в західній пресі часто хвалили Morning Brew – дохід. По-перше, запущена у 2015-му році розсилка стала прибутковою компанією вже у 2018-му: тоді розсилки збирали кілька десятків співробітників. По-друге, у 2019-му виручка підскочила до $13,5 млн, а чистий прибуток склав $3,5 млн.

Ще більш серйозні очікування у команди від 2020 року. Очікується, що виручка компанії склала близько $20 млн, а чистий прибуток – $6 млн. Серйозні показники на тлі стагнуючих американських медіа, нездатних вийти на окупність багато років поспіль. План на майбутнє – наростити виручку до $30 млн.

Розсилку Morning Brew оцінили в $75 млн. На чому вона заробляє - news, online-marketing, investytsiyi, groshi

Заробляє компанія на спонсорство розсилок. В основному щоденному листі Morning Brew спонсорство коштує $50 000. Також компанія продає рекламу у своїх подкастах, що вже приносить близько 10% всіх доходів.

Красива історія студента, який кинув Wall Street

Засновник Morning Brew – американець Алекс Ліберман. Розсилка з’явилася не випадково: багато його друзів і знайомих розповідали, що змушені читати бізнес-новини в WSJ, FT або The Economist, де їх писали не так, щоб дуже цікаво. Так Ліберман вирішив робити розсилку новин Market Corner, де все пояснював своїми словами. Ідея зайшла, через рік на Market Corner підписалося 15 000 осіб.

Розуміючи, що розсилка працює, подобається читачам і постійно зростає, Ліберман вирішив кинути Morgan Stanley, куди пішов працювати після навчання. У 2017-му компанія залучила $750 000 від рідних, щоб фінансувати розвиток проєктів. Це дало результат.

На початку 2018-го в компанії 180 000 передплатників, до кінця року їх кількість зросла до 700 000, а в лютому 2019 однією зі своїх розсилок Ліберман повідомив, що число передплатників Morning Brew перевищило 1 млн читачів, компанія стала прибутковою. Залучати нових передплатників вдавалося шляхом реклами в тому ж Facebook, а також сарафанного радіо: близько 50 000 читачів розсилки привели туди як мінімум трьох своїх друзів.

Рекламодавці потягнулися до розсилки через велику зростаючу аудиторію і хорошого open rate листів. Спочатку довгострокові контракти на спонсорство укладали лише четверо великих рекламодавців, сьогодні їх – півсотні, а також більше сотні дрібних компаній. Спонсорство має попит: у 2019-му Digiday писав, що реклама розкуплена на півроку вперед.

У The Insider запевняють, що угода нічого не змінить у роботі Morning Brew: у компанії залишається її офіс, стратегія розвитку та ніхто не планує змінювати її робочі процеси. Ліберман же зазначає, що в майбутньому планує більш активно розвивати тематичні розсилки й збільшити їх прибутковість, а також розвивати аудіо-напрямок.

П’ять років тому Ліберман навіть не думав, що все вдасться: розсилка була хобі, яке в якийсь момент почало віднімати занадто багато часу. І він вирішив ризикнути, залишивши перспективну роботу на Wall Street, розуміючи, що якщо «не вийде», він завжди зможе повернутися. Не повернувся.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu