Кар'єра, Новини, Поради

Мільйонери назвали 5 помилок, які ніколи не роблять багаті та успішні люди

03 Листопада, 2020

Підприємці з мільйонними статками назвали помилки, які ніколи не приведуть до успіху.

Розслабитися і почати ухилятися

«Бути ледачим – приваблива ідея. Але якщо ви хочете домогтися високих результатів, вам потрібно докласти зусиль. Батьки говорили, що я можу робити все, що хочу, і стати тим, ким хочу, якщо буду старанно працювати. Я, напевно, занадто багато працюю, але це саме те, що мені потрібно».

Майкл Овіц, співзасновник і колишній голова агентства з пошуку талантів Creative Artists Agency, експрезидент The Walt Disney Company.

Витрачати занадто багато часу на прийняття рішень

«Якщо ви будете використовувати правило 40/70, ви досягнете успіху у будь-якій справі. Для прийняття рішення вам потрібно від 40% до 70% інформації. Якщо ви хочете бути повністю впевненими, ви втратите можливості. Довіряйте інтуїції, натисніть на курок і рухайтеся далі. Часто ваша здатність приймати рішення за відсутності інформації – ваша головна перевага».

Шон Ролз, засновник і генеральний директор Rawls Consulting. Ролз збільшив річний обсяг продажів The Rawls Group до $4 млрд.

Фокусуватися на великій кількості речей одночасно

«Виберіть те, чим ви захоплені, і зробіть це краще, ніж будь-хто інший. Дуже багато людей мають 1000 геніальних ідей і ніколи не реалізують жодну з них. Наприклад, якщо ви не юрист, то не прикидайтесь ним. Не лізьте в чужі справи та делегуйте завдання досвідченим професіоналам.

Одного разу я пішов з компанії, тому що засновник був більше захоплений новою ідеєю, ніж успіхом бізнесу. І поки він мріяв про майбутнє, він позбавив компанію ресурсів і уваги. В результаті ми втратили багато можливостей для прориву».

Джеймс Дейлі, партнер-засновник Daily Law Group, яка допомагає великим клієнтам в судових процесах.

Сліпо наслідувати успішних людей

«Коли є багато способів розв’язати проблему, легко вибрати той, який спрацював для когось іншого. Але ось в чому правда: не має значення, спрацювало це чи ні. Важливо, чи спрацює це для вас.

Кращі керівники не сліпо наслідують успішних людей навколо себе. Вони знають, що носіння чорної водолазки щодня не зробить їх Стівом Джобсом. Замість цього вони дивляться на складові успіху і застосовують їх до своїх обставин».

Люк Фрейлер, генеральний директор і співзасновник Centercode, постачальника рішень для валідації клієнтів.

Намагатися все контролювати

«Якщо ви хочете досягти цілей, відмовтеся від ідеї, що все під вашим контролем. Іноді потрібно прийняти реальну ситуацію, бути рішучими та присвятити час тим аспектам, де ви дійсно можете щось змінити».

Алон Раджіч, генеральний директор Review Home Warranties.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu