Гроші, Новини, Технології

Виторг сервісу відеоконференцій Zoom склав $1,05 млрд

24 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Zoom прозвітував про фінансові результати за III квартал 2021 року. Виторг компанії склав $1,05 млрд, що на 35% вище, ніж у III кварталі 2020 року, пише CNBC.

Чистий дохід компанії зріс на 71% до $340,3 млн. У четвертому фінансовому кварталі Zoom прогнозує зростання прибутку на 19%.

Однак, незважаючи на хороші фінансові та операційні результати, у попередньому кварталі компанія показала найповільніше зростання з 2018 року. Після звіту акції Zoom впали на 7% до $227. Станом на 18:30 (мск) 23 листопада їхня вартість становить $201,3.

Zoom також заявила, що скасувала свій план щодо придбання постачальника програмного забезпечення для хмарних контакт-центрів Five9 за $14,7 млрд. У вересні Мін’юст США почав розслідування щодо того, чи можуть ліцензії та документи, які отримає Zoom після угоди, вплинути на національну безпеку США. Серед претензій регулятора зв’язки з КНР. За підсумками розслідування правочин може бути «заморожений» на п’ять років.

Zoom повідомила, що її власне програмне забезпечення для хмарного контакт-центру буде запущено на початку 2022 року.

У минулому кварталі Zoom збільшив виторг на 54%, вперше отримавши понад $1 млрд. Це не порівняється з допандемійними показниками відеосервісу, проте вони перевищують очікування експертів. На тлі скасування коронавірусних обмежень сервіс починає поступово втрачати свою популярність.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu