Гроші, Кар'єра, Новини

Мільярдер Рей Даліо розповів про два аспекти, які допоможуть отримати гроші і роботу мрії

22 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Мрія більшості людей – побудувати по-справжньому повноцінну кар’єру, яка буде приносити не тільки задоволення, але і стабільний дохід. Мільярдер Рей Даліо вважає, що ця мрія може стати реальністю, якщо опанувати всього дві навички, пише CNBC.

Йдеться про гнучкість і творче мислення. «Щоб мати й необхідну кількість грошей й займатися улюбленою справою, потрібно проявляти творчий підхід і гнучкість», – каже Даліо. Підприємець є засновником хедж-фонду Bridgewater Associates, який керує активами на суму близько $160 млрд.

Але чому саме ці риси?

Якщо вам важко зрозуміти, як можна перетворити улюблену справу в джерело заробітку, Даліо радить проявити творчий підхід і гнучкість. «Почніть з того, що гарненько подумайте – чи є щось, чим ви захоплені, і що добре оплачується. Не будьте занадто обмежені у своїх роздумах – йдіть на компроміси», – радить підприємець.

Як приклад Даліо наводить історію свого друга, який любив малювати, але не міг продавати картини за ті гроші, які дозволили б прогодувати сім’ю. Компроміс? Друг Даліо зробив кар’єру комерційного художника. У підсумку він заробляє, займається улюбленою справою, а у вільний час малює для себе.

Більшість людей можуть знайти кар’єру, яка забезпечить їм і задоволення, і гідний заробіток, вважає Даліо. А якщо вам складно подивитися на себе з боку, попросіть близьких оцінити, які навички і якості розвинені у вас краще за інших.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu