Бізнес, Новини, Стартапи

Український Zakaz.ua запустив доставку в Узбекистані

04 Листопада, 2020

Український сервіс доставки продуктів із супермаркетів Zakaz.ua оголосив про запуск у Ташкенті. У столиці Узбекистану Zakaz.ua буде працювати на базі торговельної мережі Makro. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Повідомляється, що на момент запуску на сайті Makro можна замовити більше 3189 товарів. У планах компанії – розширити асортимент до 8 639 позицій.

Український Zakaz.ua запустив доставку в Узбекистані - startups, news, businessУкраїнський Zakaz.ua запустив доставку в Узбекистані - startups, news, business

«Всі товари збирають професійні комплектувальники, які ретельно перевіряють цілісність упаковки, належний товарний вигляд і терміни придатності. Якщо ж товару раптом не виявилося на полиці, то складальник запропонує рівноцінну заміну продукту як за якістю, так і за ціною. За збереження продуктів також можна не переживати: їх доставляють у спеціальних термоящиках, які забезпечують належний температурний режим», – прокоментував Зафар Урунбаев, операційний директор компанії Zakaz в Узбекистані.

Чому Узбекистан

Як розповіли представники компанії, Узбекистан – дуже багатогранний ринок. З огляду на ще більш низьке проникнення сервісів доставки продуктів онлайн, ніж в Україні, в Zakaz.ua побачили величезний потенціал у розвитку бізнесу в цій країні.

«З одного боку в цій країні дуже розвинена культура покупок на базарах, обов’язково з задушевною бесідою з продавцем. З іншого – молоде покоління великих міст любить використовувати сучасні технології і пробувати нові сервіси»- додали в Zakaz.ua.

Перед кожним запуском аналітики компанії ретельно досліджують ринки, враховують безліч параметрів: проникнення інтернету, розвиток ринку e-commerce, конкуренцію, платоспроможність населення тощо. На підставі цих даних Zakaz.ua приймаємо рішення про вибір країни для запуску сервісу.

Нагадаємо, в лютому 2020 року Zakaz.ua вдалося залучити інвестиції в розмірі 5 млн євро. Провідним інвестором виступив поточний акціонер сервісу, компанія Chernovetskyi Investment Group (СIG).

Раніше Zakaz.ua також намагався закріпитися на ринку США під брендом Cartfresh, проте сервіс закрили. Незабаром Zakaz.ua запустився в столиці Молдови – Кишиневі. В Україні Zakaz.ua представлений у 15 містах, зокрема в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu