Кар'єра, Новини, Поради

Білл Гейтс показав, як треба відповідати на питання «Чому ми повинні найняти саме вас?»

05 Листопада, 2020

Засновник Microsoft Білл Гейтс відповів на одне з найпопулярніших питань, які чують кандидати на співбесідах: «Чому ми повинні найняти саме вас?» 

Під час інтерв’ю з Гейтсом гравець НБА Стівен Каррі сказав: «Припустимо, ви проходите співбесіду на позицію junior-розробника в Microsoft, сидячи в залі засідань ради директорів або розмовляючи по відеозв’язку, і вас запитують: “Чому ми повинні найняти саме вас? “». Гейтс дав досить просту і прямолінійну відповідь.

«Вам варто поглянути на код, який я написав. Ви знаєте, я трохи божевільний. Я пишу програми на значно вищому рівні, ніж на будь-яких курсах, які я проходив, і думаю, що з часом я став краще. Так що погляньте, наскільки я цілеспрямований в цьому плані, – сказав підприємець. – Я думаю, що відмінно працюю з людьми, я можу трохи жорсткувато критикувати їх код, але в цілому мені подобається працювати в команді, мені подобаються амбітні цілі. Я люблю міркувати, як ми можемо наблизити майбутнє. Софт – це круто, і я хочу бути до цього причетним».

Відповідаючи на питання про очікувану зарплату, Гейтс сказав, що замість грошей волів би опціони на акції Microsoft.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu