Життя, Кар'єра, Новини, Поради

П’ять принципів, яких дотримуються більшість успішних людей

04 Листопада, 2020

Успіх людини багато в чому залежить від її дій. Ось п’ять корисних звичок, які можна перейняти у тих, хто завжди досягає мети.

Ніколи не нехтувати ранковим розпорядком

У багатьох відомих підприємців та інвесторів є власний ранковий розпорядок: послідовність дій, яку вони повторюють день у день. Уоррен Баффет встає о 6:45, а потім читає свіжі газети. Ілон Маск прокидається о 7 годині, приймає душ і, як правило, не снідає.

Тривалість ранкового розпорядку кожен визначає сам: це може бути 15 хвилин або кілька годин. Що б не трапилося, розпорядок не можна скасовувати або порушувати.

Так ми вчимося контролювати свої навантаження і не дозволяти раптовим справам перешкодити планам. Крім того, ранковий розпорядок допомагає зарядитися енергією на весь день.

Спочатку діяти, потім аналізувати

Більшість людей постійно відкладають важливі справи. Успішні люди прагнуть якомога швидше реалізувати проєкт, а потім оцінити результат. Вони не витрачають час на теорію, а тестують ідею на практиці та аналізують: що виправити наступного разу.

Навіть самі геніальні думки марні, якщо про них ніхто ніколи не дізнається.

Варто сконцентруватися на реальному світі, а не на уявному. Тоді ви отримаєте конкретний результат і зворотний зв’язок, який допоможе стати краще.

Завжди знаходити час для спорту

Кажуть, що Уоррен Баффет випиває по п’ять банок газованої води кожен день і снідає їжею з McDonald’s. Але він завжди знаходить час для фізичної активності у своєму щільному графіку.

Ілон Маск працює по 100 годин на тиждень, проте регулярно займається спортом.

Складіть список справ на тиждень і подумайте, в який час ви могли б зайнятися спортом. Це одна зі складових успіху для людей будь-якої професії.

Прокидатися щодня в один і той же час

Якщо ви кожен день встаєте в один і той же час, то керуєте своїм днем ​​і контролюєте навантаження. Якщо ви запланували зустріч на 10 годину ранку, але прокинулися о 10.15 – пропустите не тільки зустріч, а й зрушите весь графік на день.

Досить виробити звичку, і тоді ввечері у вас не буде проблем зі сном, а вранці – з підйомом без будильника.

Завжди слідувати плану на день

Успішні люди виконують план, який склали на день – навіть якщо не хочуть працювати над якоюсь задачею. Щоб досягти результату, необхідно вийти із зони комфорту. Іноді для цього необхідно виконати нецікаву або неприємну справу.

Щоб дотримуватися цього правила, можна використовувати календар для запису всіх завдань. Наприклад, Білл Гейтс планує справи на день з інтервалом в 15 хвилин, а Маск – з інтервалом в 5 хвилин.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu