Гроші, Маркетинг, Новини, Стартапи

Netpeak буде давати кредити бізнесу на рекламу: можна отримати до $10 тис. на місяць

06 Листопада, 2020

Маркетингове агентство Netpeak буде давати кредити на рекламні кампанії бізнесу. Можна взяти до $10 тис. і витратити їх на просування в Google, Instagram і Facebook.

Що за кредити?

Дмитро Піскарьов, керівник агентства інтернет-маркетингу Netpeak, написав на своїй сторінці у Facebook, що компанія запускає нову послугу – кредитування рекламних кампаній клієнтів. Максимальна сума – $10 тис.

За його словами, така послуга для України унікальна. У багатьох агентств є «післяплата», але кредит Netpeak – це щось інше. За допомогою кредиту на рекламу можуть виграти бізнеси, у яких не вистачає своїх оборотних коштів на просування.

Які умови

Обмежень по нішах для українських бізнес-проєктів немає. Бюджет обмежений – $10 тис. Щоб отримати кредит, потрібно залишити заявку на сайті Netpeak або написати в особисті повідомлення керівнику відділу продажів Олександру Плутоку.

З вимог до кредитованих:

  • Платити ПДВ (податок на додану вартість). Працювати з агентством по цій послузі зможуть компанії-платники ПДВ в Україні.
  • Рекламу можна давати тільки через Google Ads, Facebook і Instagram.
  • Мінімальний поріг витрат на рекламний бюджет для компаній – $2 тис.

Ціна такого кредитування – 2% на місяць від суми самого кредиту без ПДВ.

Навіщо це Netpeak

За словами Піскарьова, Netpeak будуть брати більші відсотки, ніж банки – зате клієнтам не потрібна буде застава, вони будуть підписувати договір з компанією.

«Netpeak бере на себе всі клопоти з оформлення та надання кредитування: всі ризики, додаткові витрати у вигляді вартості залучення грошей і комісій по здійсненню операцій, страховку, оформлення всіх документів», – додав він.

В першу чергу Netpeak візьмуть 20 «тестових» клієнтів. За словами Дмитра Піскарьова, головна мета компанії – не тільки заробити на відсотках, а й допомогти клієнтам зростати.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu