Лайфхак, Новини, Соціальні медіа

Як видалити або тимчасово призупинити акаунт в Instagram?

08 Листопада, 2020

Instagram – одна з найпопулярніших соціальних мереж. Вона дозволяє користувачам спілкуватися з людьми по всьому світу. Ви можете ділитися фотографіями, моментами життя в ваших історіях і відео або стежити за своїми улюбленими знаменитостями.

У наші дні ми ділимося великою кількістю особистої інформації. Як нас навчив скандал з Facebook, іноді інформації занадто багато. Хоча видалення себе з усіх соціальних мереж – це трохи екстремально, для декого це може здатися найпростішим рішенням для захисту вашої особистої інформації. Оскільки зареєструватися в Instagram легко, ви також можете видалити свій обліковий запис, коли захочете.

Якщо ви хочете відпочити від Instagram, у вас є два варіанти: ви можете видалити свій обліковий запис і назавжди покинути соціальну платформу. Або можна просто тимчасово відключити, якщо все все-таки сумніваєтеся. Якщо ви вирішите піти з цим тимчасовим заходом, профіль, фотографії, коментарі будуть повністю приховані, але, якщо ви знову увійдете, ваша діяльність буде відновлена.

Пам’ятайте, що після видалення облікового запису цю дію не можна буде скасувати. Всі ваші фотографії та історія облікового запису, включаючи передплатників, лайки та коментарі, будуть назавжди видалені, і ви не зможете зареєструватися, використовуючи те ж саме ім’я користувача, якщо коли-небудь створите інший обліковий запис.

Тепер дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб тимчасово відключити або назавжди видалити Instagram.

Як видалити акаунт в Instagram

 1. У настільному або мобільному браузері перейдіть на сайт Instagram і увійдіть до свого облікового запису, використовуючи своє ім’я користувача та пароль. Ви не можете видалити свій обліковий запис Instagram через мобільний додаток.
 2. Після входу в систему, перейдіть на сторінку видалення облікового запису (https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent).
 3. У спадному меню в нижній частині екрана виберіть причину видалення вашого профілю. Можливі варіанти варіюються від «Занадто зайнятий / занадто відволікає» до «Стурбований з приводу моїх даних». Якщо жоден з варіантів не підходить або ви просто вважаєте за краще не вказувати причину, ви можете вибрати «Інше».
 4. Повторно введіть свій пароль.
 5. Натисніть «Видалити мій профіль назавжди».

Якщо ви не хочете видаляти ваш обліковий запис назавжди, в Instagram є можливість тимчасової деактивації. Це дозволяє користувачам відключити свій обліковий запис на певний період часу і повернутися до нього пізніше, а це означає, що ваш профіль, фотографії, відео, коментарі та лайки будуть приховані від інших користувачів, поки ваш обліковий запис буде деактивовано, і всі вони знову з’являться, коли ви вирішите повторно його активувати.

Як деактивувати обліковий запис Instagram?

 1. Увійдіть до свого облікового запису на instagram.com з комп’ютера або мобільного браузера.
 2. Натисніть піктограму людини в правому верхньому куті, щоб відкрити свій профіль.
 3. Клацніть «Редагувати профіль».
 4. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть «Тимчасово відключити мій профіль» в нижньому лівому кутку.
 5. Перейшовши на цю сторінку, виберіть відповідь в спадному меню в розділі «Чому ви відключаєте свій обліковий запис?».
 6. Повторно введіть свій пароль.
 7. Після того, як ви ввели пароль, з’явиться кнопка «Тимчасово відключити обліковий запис».

Клацніть його, і ваш обліковий запис буде деактивовано, поки ви не вирішите повторно активувати його. Це може зайняти кілька годин.

Є безліч причин, за якими ви хочете зникнути з соціальної мережі, орієнтованої виключно на зображення. Яка у вас?

Серед найбільш поширених:

 • Бути жертвою тролів або ненависників, які постійно турбують.
 • Початок нової маркетингової стратегії Instagram. Хочете замінити той, який ви використовували раніше, новим.
 • Втома від соціальних мереж і всього, що мається на увазі (витрачати час на відстеження взаємодій, оновлення профілів, завантаження зображень тощо).
 • Обліковий запис належить бренду, асоціації або установі, які припинили або припинять своє існування.
«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu