Бізнес, Маркетинг, Новини, Стартапи

Чотири причини, чому бізнесу потрібен відеоконтент

09 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У цифрову епоху привернути увагу аудиторії буває непросто. Надлишок інформації змушує людей ретельно фільтрувати контент. Тому компаніям важливо вибирати правильні формати презентації продукту. Ось чотири причини, чому підприємцям варто звернути увагу на відеоконтент.

Привертаємо увагу

За останні десять років значно зросла популярність соціальних мереж. Виділитися на невеликому екрані смартфона серед тисяч постів допомагає мультимедійний контент: яскраві фото та відео.

Чотири причини, чому бізнесу потрібен відеоконтент - startups, news, online-marketing, businessЧотири причини, чому бізнесу потрібен відеоконтент - startups, news, online-marketing, business

Користувач прокручує стрічку, поки не з’явиться щось помітне і цікаве. Сприймати текст набагато складніше, особливо якщо автор використовує складні слова і вирази.

При цьому зміст і оформлення відеоролика грають не менш важливу роль. «Відео приносить ефективні результати, якщо містить актуальну і цікаву інформацію. Інтернет переповнений відеоконтентом, тому необхідно враховувати індивідуальні переваги користувачів і аналізувати кількість переглядів, щоб отримати конкурентну перевагу», – вважає співзасновник і CEO платформи з пошуку відео Primis Еял Бецалель.

Спрощуємо подачу інформації

За даними консалтингової фірми Nielsen Norman, на сторінках сайтів в середньому по 593 слова. Користувачі читають тільки 20% тексту. Так навіщо просувати особистий бренд, продукт або послугу в форматі, який не приваблює увагу і не забезпечує достатню кількість переходів?

Користувачі інтернету віддають перевагу відео, і головна причина – простота і зручність.

За даними маркетингового агентства 99Firms, користувачі щодня проглядають 500 млн годин відео на YouTube і 100 млн годин відео на Facebook.

З цієї ж причини так популярні екранізації книг: відео передає інформацію більш ефективно. Відео з кухарем сприймається легше, ніж письмовий рецепт торта.

Знайомимо аудиторію з брендом і виробником

Глядачі навряд чи запам’ятають автора, якщо вони не прочитали безліч його статей або книг. Відео дозволяє підвищити впізнаваність автора, виробника або бренду. Користувачі запам’ятовують цікаву манеру мови та поведінки, завдяки цьому збільшується кількість покупок, підписок, переходів і репостів в соціальних мережах.

Цей факт підтверджує дослідження сервісу для створення відео Animoto: воно показало, що переважна більшість користувачів інтернету вважають за краще переглядати відеоконтент в соціальних мережах. За результатами того ж дослідження, 88% маркетологів задоволені результатами відеомаркетингу в соцмережах.

Підвищуємо конверсію

Відеоконтент викликає набагато більше почуттів і емоцій, ніж текст. Користувач швидше буде зворушений при перегляді відео, ніж при читанні оповідання. А перегляд кулінарного шоу навіть залучає смакові рецептори.

Водночас текстовий контент в більшості випадків проглядається побіжно. В результаті кількість переходів по посиланнях в тексті набагато менше. Формат відео дає більш ефективні результати. За даними компанії HubSpot, розміщення відео на цільовій сторінці підвищує конверсію на 80%. Більш того, дані Precision Marketing Group показують, що додавання відео в електронному листі призводить до збільшення переходів на 200-300%.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu