Інвестиції, Криптовалюта, Новини, Технології

Кожну годину у світі встановлюють один криптобанкомат — дослідження

09 Листопада, 2020

В Україні наразі вже є п’ять криптоматів.

Криптобанкомати у світі

Згідно з даними аналітичного сайту Coin ATM Radar кількість біткоїн-банкоматів у світі збільшилась на більш ніж 80% — це майже у три рази більше ніж на початку минулого року. У січні кількість криптоматів становила 6 372, а зараз їхня кількість сягає 11 665 прилади.

За підрахунками Coin ATM Radar майже кожну годину у світі з’являється один новий біткоїн-банкомат, на день кількість нових приладів становить 23 штуки. Найбільше криптоматів на території США, їхня кількість цього року там збільшилась з 4 213 до 9 242 — це 79,2% банкоматів для криптовалюти у світі.

Друге місце за кількістю приладів посіла Канада — там 880 криптоматів, тобто 7,5% від загальної кількості. А найбільше банкоматів для криптовалют в Європі у Британії — там їхня кількість сягає 268 приладів.

Біткоїн-банкомати в Україні

В Україні також є банкомати для криптовалюти — «криптомати». Наразі вони розташовані у Києві, Івано-Франківську та Львові. Банкомат не потребує ідентифікації користувача. Всі операції цілком прозорі та відображаються на біржі KUNA.

Криптомати у Києві:

  • вул. Борщагівська, 154
  • вул. Верхній Вал, 10

Криптомати у Львові:

  • Соборна площа, 14
  • вул. Кульпарківська, 226А

Криптомат в Івано-Франківську

  • вул. Незалежності, 97

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu