Гаджети, Новини, Технології

До 20 годин роботи на одному заряді: Apple показала нові MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini

11 Листопада, 2020

Компанія Apple провела третю презентацію за рік, на якій показала один зі своїх найбільш очікуваних продуктів — комп’ютери Mac на процесорах Apple Silicon. Керівники компанії представили новий чіп, а також комп’ютери MacBook Air, MacBook Pro і Mac mini. Розповідаємо деталі.

До 20 годин роботи на одному заряді: Apple показала нові MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini - tech, news, gadzhety

Чіп M1

 • M1 — новий чіп для комп’ютерів Apple. В одному чіпі зібрано відразу кілька чіпів: процесор, оперативна пам’ять, графіка, системи для захисту тощо. При цьому в Apple обіцяють, що чіп більш продуктивний і витрачає менше ресурсів. Звичайно ж — це один із найкращих продуктів серед конкурентів, обіцяють в компанії, показавши десяток відповідних графіків.

До 20 годин роботи на одному заряді: Apple показала нові MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini - tech, news, gadzhety

 • У компанії також запевняють, що створення власного «заліза» дозволяє ще більше прискорити роботу і без того швидкої операційної системи macOS Big Sur. За словами представників Apple, оптимізація дозволила зробити систему більш продуктивною, при цьому збільшився ще й час роботи батареї. Запевняють, що Final Cut X буде «літати».
 • Велике питання — додатки, які тепер повинні працювати на декількох платформах. В Apple запевняють, що створили спеціальну технологію для портування додатку під Apple Silicon з Intel, що дозволить запускати додатки на двох платформах відразу. Крім того, додатки з iPadOS також працюватимуть на Apple Silicon. Компанія також запросила сторонніх розробників розповісти про те, як все покращилося: запевняють, що все працює до 8 разів швидше.

MacBook Air

 • Першим комп’ютером, який отримав новий чіп M1, став найпопулярніший комп’ютер компанії — MacBook Air.
 • Дизайн пристрою не змінився, головні зміни — всередині. Комп’ютер, завдяки новому чіпу, став у 3 рази продуктивніше, графіка показала результат x5, SSD — швидше у 2 рази, а сам комп’ютер у цілому краще ніж 90% проданих минулого року PC-комп’ютерів.

До 20 годин роботи на одному заряді: Apple показала нові MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini - tech, news, gadzhety

 • Найкрутіше — час роботи батареї. Комп’ютер може працювати до 15 годин при браузингу в мережі та до 18 годин при відтворенні відео.
 • Комп’ютер буде дуже тихим.
 • Друга приємна новина — вартість. Попри поліпшення, комп’ютер все ж коштує від $999. В Україні в мережі магазинів «Цитрус» приблизна вартість – від 34 999 грн, в мережі «Алло» – від 36 999 грн. У продажу очікуються з 15 грудня.

Mac mini

 • Другий комп’ютер, який отримав новий чіп M1 — найкомпактніший комп’ютер Apple — Mac mini.
 • Продуктивність зросла в три рази, що дає більше можливостей при роботі з додатками. Графіка — швидше в шість разів. Комп’ютер став дійсно потужним, при цьому він залишається все також мініатюрним у розмірах. В Apple запевняють, що новий Mac mini в 5 разів швидше середньостатистичного комп’ютера.

До 20 годин роботи на одному заряді: Apple показала нові MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini - tech, news, gadzhety

 

 • Mac mini не повинен перегріватися і залишається дуже тихим.
 • Комп’ютер залишається в тому самому дизайні.
 • Ціна — від $699. В Україні в мережі магазинів «Цитрус» приблизна вартість – від 23 999 грн. Дата старту продажів поки невідома.

MacBook Pro

 • Все в тому самому дизайні — новий 13-дюймовий MacBook Pro.
 • Комп’ютер став майже в три рази продуктивніше, що сильно допоможе розробникам і тим, хто працює з великими креативними продуктами. Графіка — в 5 разів швидше. Новий MacBook Pro в середньому в 5 разів швидше ноутбуків на Windows.

До 20 годин роботи на одному заряді: Apple показала нові MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini - tech, news, gadzhety

 

 • Завдяки M1 нові MacBook Pro показали феноменальні результати роботи від батареї — до 20 годин при перегляді відео. Так довго ноутбуки Apple не працювали ще ніколи.
 • Ціна — від $1299.  В Україні в мережі магазинів «Цитрус» приблизна вартість – від 44 999 грн, в мережі «Алло» – від 47 999 грн. У продажу очікуються з 15 грудня.

Замовляти нові пристрої можна вже починаючи з сьогодні.

Нова macOS Big Sur стане доступною з 12 листопада.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu