Новини, Технології, Транспорт

Як перемога Байдена вплине на ринок електромобілів

11 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Обраний президент США Джо Байден пропонує кліматичну програму вартістю $2 трлн. Вона включає найрізноманітніші заходи – від координації пріоритетів в транспортній інфраструктурі до перезавантаження програми виплат за утилізацію автомобілів. Ось які заходи він зможе реалізувати.

Перегляд вимог до економії палива

Трамп пом’якшив вимоги по економії палива і викидів, введені при Обамі, проте адміністрація Байдена може їх повернути. Це не вийде зробити швидко, оскільки доведеться знову вносити зміни в законодавство. Але як і Трамп, Байден зможе призначати людей в якості «виконувачів обов’язків» і приймати необхідні закони.

Розширення податкового кредиту на електротранспорт

Одним з пунктів проєкту федеральних витрат на минулий рік було розширення федерального податкового кредиту, який люди можуть отримати на придбання електромобіля. Його підтримали обидві партії, але Білий дім заблокував законопроєкт. Можливо, тепер рішення буде прийнято. Радники Байдена заявляють про плани встановити ліміт доходу, необхідного для отримання кредиту, в $250 тисяч.

Розвиток електричного громадського транспорту

«Ми зменшимо шкідливе забруднення повітря і захистимо здоров’я наших дітей, перевівши весь парк з 500 тисяч шкільних автобусів на альтернативи американського виробництва з нульовим рівнем викидів протягом п’яти років», – заявляють радники Байдена.

Збільшення числа станцій для зарядки електромобілів

Байден планує створити «принаймні 500 тисяч громадських зарядних станцій від одного узбережжя США до іншого» через партнерство з державними та місцевими органами влади.

Електрифікація віддалених територій

Радники Байдена планують розробити національну стратегію ліквідації енергетичної бідності – відсутність доступу до електрики в сільських районах, а також створити більш рівномірне енергонавантаження. Ймовірно, воно передбачить доступ до зарядки і екологічної енергії для людей, які в іншому випадку залишилися б без електрики.

Створення екологічної електромережі в сільських районах

Адміністрація Байдена планує збільшити федеральну підтримку для будівництва надійних і екологічних енергомереж в сільських районах Америки і на територіях племен, де відсутня енергетична інфраструктура. Це основні цілі плану «Чиста енергія» Обами.

За прогнозами деяких аналітиків, введений при Трампі план «Доступна чиста енергія», може привести до збільшення викидів парникових газів. Можливо, повернутися до складного плану «Чиста енергія» вже не вийде, але повернути деякі з його положень цілком реально.

Фінансування виробництва електромобілів

Цей пункт передбачає надання програм підтримки або фінансування для виробників електротранспорту. Зокрема, автокомпанії можуть розраховувати на кошти «для будівництва нових або переоснащення чинних виробництв для випуску електромобілів, включаючи важкі вантажівки, шкільні автобуси, транзитні автобуси, літаки і багато іншого».

Заохочення невеликих виробників електромобілів

Радники Байдена обіцяють збільшити інвестиції в інноваційні центри і працювати над «розширенням допомоги дрібним виробникам, які прагнуть рости і об’єднуватися з глобальними ланцюжками постав». Це позитивне рішення для невеликих виробників на зразок Lucid, Rivian і Lordstown, які планують випускати електротранспорт в США.

Стабілізація тарифів

Адміністрація Байдена навряд чи відмовиться від більшої частини тарифних умов, прийнятих при Трампі, але можна очікувати, що політика в цьому напрямку буде більш послідовною. Це стане стимулом і для виробників інших країн, які постачають автомобілі в США: наприклад, Німеччини чи Китаю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu