Книги, Новини, Технології

6 кращих книг про технології 2020 року на думку Financial Times

17 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Financial Times представила короткий список щорічної премії кращих книг про технології. Їх автори міркують про те, як Марк Цукерберг зміг заробити мільярди на Facebook, коли люди пересядуть на летючі автомобілі і як штучний інтелект змінить світ.

Analogia: The Entangled Destinies of Nature, Human Beings and Machines, Джордж Дайсон і Аллен Лейн

У своїй книзі про розвиток технологій Дордж Дайсон і Аллен Лейн змогли з’єднати у зв’язну і переконливу історію роздуми про експедицію Берінга-Чирикова в Сибірі у 1741 році, появу американських супутників видової розвідки, дизайн каяків і майбутнє штучного інтелекту.

6 кращих книг про технології 2020 року на думку Financial Times - tech, news, knygy

Facebook: The Inside Story, Стівен Леві

У книзі Facebook: The Inside Story колумніст Wired Стівен Леві зібрав історії про компанії, більшість з яких стосуються минулого, обраних стратегій і зроблених помилок. Крім цього, Леві створив «безсторонній» портрет засновника соцмережі Марка Цукерберга, пише Financial Times.

How to Talk to Robots: A Girls ‘Guide to a Future Dominated by AI, Табіта Голдстауб

Табіта Голдстауб, глава Ради з питань штучного інтелекту при уряді Великобританії, за допомогою подруг, письменниці Жанетт Вінтерсон і підприємниці Марти Лейн Фокс, створила потішний і доступний підручник про штучний інтелект, який допоможе зрозуміти масштаб майбутніх змін.

The Internet in Everything: Freedom and Security in a World with No Off Switch, Лаура ДеНардіс

Лаура ДеНардіс, професор Єльського університету і одна з провідних фахівців в області інтернет-управління, пояснює у своїй книзі, як складно буде досягти успіху у світі, де все постійно знаходяться в мережі і користуються IoT-пристроями. «Протверезливо і важливо», – пише про книгу Financial Times.

The Future is Faster Than You Think: How Converging Technologies are Transforming Business, Industries, and Our Lives, Пітер Діамандіс і Стівен Котлер

Книга Стівена Котлера та Пітера Діамандіса розповідає про те, як передові технології змінюють наш світ і розширюють межі можливого. Відразу після виходу вона стала бестселером в розділах «Бізнес-планування та прогнозування» і «Глобалізація» на сайті Amazon. Автори пишуть про летючі автомобілі, надруковані на 3D-принтері органи для трансплантації і «розумний» одяг.

The Road to Conscious Machines: The Story of AI, Майкл Вулдрідж

Книга Майкла Вулдрідж поєднує в собі докладну розповідь про історію штучного інтелекту і «холоднокровний» погляд на те, як він вплине на охорону здоров’я, транспорт і сферу праці.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu