Книги, Новини, Технології

6 кращих книг про технології 2020 року на думку Financial Times

17 Листопада, 2020

Financial Times представила короткий список щорічної премії кращих книг про технології. Їх автори міркують про те, як Марк Цукерберг зміг заробити мільярди на Facebook, коли люди пересядуть на летючі автомобілі і як штучний інтелект змінить світ.

Analogia: The Entangled Destinies of Nature, Human Beings and Machines, Джордж Дайсон і Аллен Лейн

У своїй книзі про розвиток технологій Дордж Дайсон і Аллен Лейн змогли з’єднати у зв’язну і переконливу історію роздуми про експедицію Берінга-Чирикова в Сибірі у 1741 році, появу американських супутників видової розвідки, дизайн каяків і майбутнє штучного інтелекту.

6 кращих книг про технології 2020 року на думку Financial Times - tech, news, knygy

Facebook: The Inside Story, Стівен Леві

У книзі Facebook: The Inside Story колумніст Wired Стівен Леві зібрав історії про компанії, більшість з яких стосуються минулого, обраних стратегій і зроблених помилок. Крім цього, Леві створив «безсторонній» портрет засновника соцмережі Марка Цукерберга, пише Financial Times.

How to Talk to Robots: A Girls ‘Guide to a Future Dominated by AI, Табіта Голдстауб

Табіта Голдстауб, глава Ради з питань штучного інтелекту при уряді Великобританії, за допомогою подруг, письменниці Жанетт Вінтерсон і підприємниці Марти Лейн Фокс, створила потішний і доступний підручник про штучний інтелект, який допоможе зрозуміти масштаб майбутніх змін.

The Internet in Everything: Freedom and Security in a World with No Off Switch, Лаура ДеНардіс

Лаура ДеНардіс, професор Єльського університету і одна з провідних фахівців в області інтернет-управління, пояснює у своїй книзі, як складно буде досягти успіху у світі, де все постійно знаходяться в мережі і користуються IoT-пристроями. «Протверезливо і важливо», – пише про книгу Financial Times.

The Future is Faster Than You Think: How Converging Technologies are Transforming Business, Industries, and Our Lives, Пітер Діамандіс і Стівен Котлер

Книга Стівена Котлера та Пітера Діамандіса розповідає про те, як передові технології змінюють наш світ і розширюють межі можливого. Відразу після виходу вона стала бестселером в розділах «Бізнес-планування та прогнозування» і «Глобалізація» на сайті Amazon. Автори пишуть про летючі автомобілі, надруковані на 3D-принтері органи для трансплантації і «розумний» одяг.

The Road to Conscious Machines: The Story of AI, Майкл Вулдрідж

Книга Майкла Вулдрідж поєднує в собі докладну розповідь про історію штучного інтелекту і «холоднокровний» погляд на те, як він вплине на охорону здоров’я, транспорт і сферу праці.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu