Бізнес, Інвестиції, Кар'єра, Книги

6 найкращих книг про бізнес 2020 року, на думку Financial Times і McKinsey

09 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Газета Financial Times і консалтингова компанія McKinsey представили шорт-лист щорічної премії кращих книг про бізнес. Що стало з американською мрією? Як Instagram змінив наше життя? Чому керівники можуть навчитися у Netflix? І що ж роботи зроблять з робочими місцями? Про це і не тільки найкращі бізнес-книги 2020.

Deaths of Despair and the Future of Capitalism, Енн Кейс і Ангус Дітон

Суть американської мрії полягає в тому, що кожне нове покоління домагається більшого успіху, ніж їхні батьки. У 2015 році економіст, лауреат Нобелівської премії Ангус Дітон і його колега, економіст Енн Кейс прийшли до висновку, що Америка більше не виконує обіцянку, пише Inc.com.

6 найкращих книг про бізнес 2020 року, на думку Financial Times і McKinsey - knygy, career, investytsiyi, business6 найкращих книг про бізнес 2020 року, на думку Financial Times і McKinsey - knygy, career, investytsiyi, business

Зросла смертність серед білого робітничого класу, а тривалість життя, навпаки, впала. У бестселері докладно розповідається про те, що пішло не так.

No Filter, Сара Фраєр

«Вичерпна внутрішня історія Instagram» від репортера Bloomberg Сари Фраєр дозволяє заглянути за куліси того, як насправді працює Кремнієва долина.

«No Filter поєднує феноменально докладні звіти з захоплюючими історіями, які розкривають те, як Instagram вплинув на всю нашу життя, незалежно від того, чи користуєтеся ви додатком чи ні. Це набагато більше, ніж бізнес-історія. Це історія про культуру, славу та, кінець кінцем, людський зв’язок», – каже репортер New York Times Тейлор Лоренц.

No Rules Rules, Рід Гастінгс і Ерін Мейер

Це глибоке занурення в унікальну і широко обговорювану культуру Netflix від CEO компанії та професора бізнес-школи INSEAD. Книгу радить глава Microsoft Сатья Наделла: «Я мав честь особисто вчитися у Ріда і вивчати культуру Netflix. Ідеї, що містяться в цій книзі, неоціненні для всіх, хто намагається створити та підтримувати корпоративну культуру».

Reimagining Capitalism: How Business Can Save the World, Ребека Хендерсон

Зараз, коли світ в прямому і переносному сенсах горить, всі відчайдушно намагаються придумати, як же його врятувати, включаючи капіталістів. Можливо, вони захочуть прочитати книгу професора Гарварда, в якій він пояснює, як отримання прибутку може йти рука об руку зі здоровішим суспільством і здоровішою планетою.

If Then: How the Simulmatics Corporation Invented the Future, Джилл Лепор

Ви могли не чути про Simulmatics. Ця компанія часів Холодної війни багато зробила для побудови світу, в якому ми живемо. Вона «збирала дані, маніпулювала виборцями та споживачами, дестабілізувала політику та управляла знаннями – за десятиліття до Facebook, Google і Cambridge Analytica». If Then розповідає забуту історію, яка віщувала проблеми сьогоднішніх гігантів Кремнієвої долини.

A World Without Work, Деніел Сасскінд

Роботи приходять на нашу роботу. Кошмар чи утопія? Книга Сасскінда наводить аргументи мислителів, що стоять по обидві сторони цієї суперечки, і розкриває проблеми світу, в якому машини роблять більше, а людям потрібно робити менше.

За словами New York Times, A World Without Work «повинен прочитати кожен потенційний кандидат в президенти, який думає про економіку майбутнього».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu