Новини, Поради

5 кращих безкоштовних онлайн-курсів Єльського університету

20 Листопада, 2020

Єльський університет вважається одним з найпрестижніших навчальних закладів у світі. Серед його випускників: колишні президенти США, сотні членів Конгресу і багато дипломатів. Піврічну програму там пройшов навіть Олексій Навальний. Зараз, щоб на собі випробувати радості престижної освіти, досить зайти в інтернет і пошукати цікаві варіанти. Ділимося добіркою з п’яти найкращих безкоштовних онлайн-курсів від професорів Єльського університету. 

«Наука про добробут»

Тривалість – приблизно 20 годин

Мова – англійська, є англійські субтитри

Кому буде корисно – всім, хто хоче навчитися керувати своїми емоціями і жити в злагоді з собою

Доктор психології і випускниця Гарварду Лорі Сантос розповість про те, які упередження заважають нам прийти до того, щоб просто насолоджуватися життям, а також поділиться конкретними тактиками і стратегіями для досягнення гармонії. Цей курс не нагадує типову книгу по самодопомогу з мотиваційними цитатами від популярних і успішних людей – все практичні вправи Сантос підкріплені даними з наукових досліджень і реально можуть допомогти слухачам. Крім цього, Сантос також веде подкаст Happiness Lab – він буде цікавий вам, якщо вам захочеться розбиратися в цій темі далі.

«Введення в психологію»

Тривалість – 15 годин

Мова – англійська, є російські субтитри

Кому підійде – всім, хто давно хотів розібратися в тому, як працює людська поведінка і емоції

Якщо ви регулярно читаєте матеріали про корисні практики і ради від психологів, але все ж хочете розібратися в теоретичній частині, курс професора Пола Блума допоможе вам знайти відповіді на всі популярні питання. Чого люди бояться найбільше? Що означають наші сни? Що приносить нам щастя? Чому деякі люди стикаються з ментальними захворюваннями? Ви розберете всі основні наукові дослідження з психології, які допоможуть вам краще розуміти людську поведінку, емоції і те, як всі ми приймаємо рішення.

«Смерть»

Тривалість – приблизно 25 годин лекцій

Мова – англійська, є англійські субтитри

Кому підійде – всім, хто давно хотів розібратися у фінансах

Один з найпопулярніших єльських курсів, в якому професор Шеллі Коган розповідає про різні філософські концепції, пов’язані зі смертю. Що краще – вічне або кінцеве життя? Що ми маємо на увазі, коли говоримо, що людини більше немає? З філософської точки зору припустимо самогубство? Чи раціонально воно? Чи можна взагалі до кінця змиритися з фактом того, що всі ми колись помремо? Всі ці питання ви зможете розібрати на курсі Шеллі.

«Фінансові ринки»

Тривалість – 32 години

Мова – англійська, є англійські субтитри

Кому підійде – всім, хто давно хотів розібратися у фінансах

Починаєте відчувати тривогу і паніку, коли чуєте, як друзі або колеги впевнено міркують про акції, інвестиційні скарбнички і облігації? У своєму курсі професор Роберт Шиллер розповість вам про ідеї і методи, на яких ґрунтується робота фінансових ринків. Ви зможете освоїти базові поняття управління ризиками і поведінкової економіки, а також розібратися, як працюють страхування і банківська індустрія.

«Моральні засади в повсякденному житті»

Тривалість – 45 годин

Мова – англійська, є англійські субтитри

Кому підійде – всім, хто хоче розібратися в вічних питаннях філософії

Професор Пол Блум розповість, як за допомогою філософії можна спробувати пояснити добро і жорстокість, зрозуміти, що етично правильно, а що – ні. Чому люди все ще сперечаються через, здавалося б, усталені моральні правила? У чому різниця між співпереживанням і емпатією? Чи друга може бути шкідливою і токсичною? Якщо ви давно хотіли розібратися в «вічних» питаннях, Блум на конкретних прикладах зможе пояснити вам навіть найскладнішу етичну дилему.

Не знайшли потрібний курс? Спробуйте UDEMY!

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu