Новини

Український стартап AllRight залучив $5M інвестицій: це дитяча онлайн школа англійської з реальними вчителями та AI-викладачем

23 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Заснована українцями онлайн школа англійської мови для дітей AllRight отримала 5 мільйонів доларів США в раунді серії А. Лід-інвестором виступив український венчурний фонд Genesis Investments, серед інших учасників раунду — TMT INVESTMENTS, TerraVC і інвестори минулих раундів Flashpoint і Міша Лялін.

Інвестиції планують витратити на подальше впровадження штучного інтелекту в освітній процес і вдосконалення групових занять для зменшення ціни одного уроку. Крім цього, раунд допоможе компанії вийти на нові ринки та продовжити оперувати в Польщі, Іспанії та Латинській Америці.

Український стартап AllRight залучив $5M інвестицій: це дитяча онлайн школа англійської з реальними вчителями та AI-викладачем - news

AllRight — глобальна платформа для вивчення англійської мови дітей від 4 років, яка об’єднує уроки зі справжніми вчителями та домашні завдання з AI-викладачем. Засновники AllRight орієнтуються на ринки з низьким рівнем цифровізації освіти й прагнуть зробити вивчення іноземних мов доступним для кожної дитини у світі. Стартап AllRight був заснований у 2017 році й за три роки завоював довіру понад 10 тисяч постійних студентів. Зараз вчителі проводять близько 50 000 уроків в місяць на інтерактивній онлайн-платформі з AI-контролем якості викладання. Для ще більшої практики розмовної англійської, індивідуальний навчальний план кожного студента синхронізується з AI-викладачем з голосовим інтерфейсом. Програма розпізнає мову студента, синтезує аудіовідповіді та проводить додаткові голосові уроки в доповнення до домашнього завдання. За останні 6 місяців COVID-19 вплинув на онлайнову освту і такі сервіси, як AllRight, стають основним ресурсом для вивчення іноземної мови для багатьох дітей і доводять ефективність такого навчання.Український стартап AllRight залучив $5M інвестицій: це дитяча онлайн школа англійської з реальними вчителями та AI-викладачем - news

Олег Оксюк, СЕО і засновник AllRight, створив стартап з метою дати можливість кожній дитині у світі вчити англійську мову і зробити освіту доступнішою за допомогою штучного інтелекту. У Олега і його команди солідний досвід роботи в таких провідних міжнародних компаніях і EdTech-стартапах, як 51 Talks, SkyEng, Cisco і Yandex. Завдяки сильним технічним навичкам команди AllRight і експертизі в маркетингу, педагогіці та управлінні онлайн проєктами, їх конкурентоспроможний EdTech бізнес має перспективу перетворитися у світового лідера в області онлайн-освіти для дітей.

“Нещодавно ми запустили мобільний додаток з віртуальним вчителем, який проводить додаткові уроки і спілкується зі студентами. На даному етапі розвитку технологій ми не прагнемо повністю замінити справжніх вчителів віртуальними, але працюємо над тісною інтеграцією реального і штучного інтелекту. Ми експериментуємо з відведенням частини уроку AI-вчителю, щоб реальний викладач зміг проводити кілька занять одночасно і вартість уроків внаслідок цього знижувалася.

Більшість онлайн-платформ для вивчення англійської фокусуються тільки на сегменті носіїв однієї мови. Наприклад, таргет VipKid — діти, які спілкуються китайською, Open English — іспанською, SkyEng — російською. У нас в пріоритеті міжнародна експансія. Після першого запуску, ми незабаром вийшли на ринки Іспанії та Польщі, нещодавно почали працювати в Італії й знайшли product-market fit набагато швидше, ніж в інших країнах. Здається, ми знайшли ключ до успішного глобального масштабування, а цей раунд допоможе продовжувати працювати над інтеграцією AI та залучати до сучасного освітнього процесу ще більше дітей” — коментує Олег Оксюк, СЕО і засновник AllRight.

“У цьому році максимально розкривається потенціал онлайн-освіти й ми підтримуємо сильну продуктову команду, яка має високотехнологічну платформу для навчання дітей з високим ринковим потенціалом. Зараз близько 1,5 мільярда людей у світі вивчають англійську мову, з них — майже 500 мільйонів дітей. Прогнозується, що світовий ринок навчання англійської мови до 2025 року досягне 55 мільярдів доларів США, зберігаючи зростання на 7% щорічно. В поточних умовах досвідчена команда з чітким баченням бізнесу і конкурентоспроможною платформою для вивчення англійської мови має досягти амбітних цілей. Стартап вже демонструє зростання втричі кожного року і команда підтримує цю динаміку стратегією подальшої міжнародної експансії. На сьогодні, поточний раунд — найбільша за обсягом інвестиція фонду Genesis Investments. Ми віримо, що наш досвід в області digital-маркетингу і продуктова експертиза допоможе AllRight масштабуватися на нових ринках і перевершувати очікування команди й інвесторів”. — коментує Віталій Лаптенок, генеральний партнер Genesis Investments.

Про Genesis Investments:

Genesis Investments український венчурний фонд, який інвестує в стартапи на ранніх стадіях, засновані талановитими командами зі Східної Європи. Genesis Investments орієнтований на стартапи з таких галузей, як Online Education, Digital Health, Mobile Apps, Advertising Tech і AI/ML. Крім фінансових інвестицій, фонд ділиться досвідом у сфері онлайн-маркетингу та допомагає своїм портфельним компаніям наймати найкращих фахівців на ринку.

Про Flashpoint:

Flashpoint — заснована в 2012 році міжнародна інвестиційна компанія, під управлінням якої знаходиться кілька венчурних фондів. Основним фокусом Flashpoint є зростаючі технологічні компанії, що створюють глобальні хмарні рішення для бізнесу з СНД, Центральної та Східної Європи, Ізраїлю та Фінляндії.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu