Бізнес, Маркетинг, Новини, Пресрелізи

Прем’єра: Діма Борисов – а що, якщо люди назавжди позбудуться смаку та нюху?

15 Грудня, 2020

Подкаст “А что, если?” – це проєкт, в якому ми, команда маркетологів, разом з представниками різних професій розмірковуємо, як буде розвиватися бізнес в альтернативній реальності. Наша мета – вивести слухача за рамки звичного мислення маркетолога і надихнути на пошук нових сенсів та бізнесу.

Перший гість випуску – Діма Борисов: А що, якщо люди втратять смак та нюх?

Прем'єра: Діма Борисов - а що, якщо люди назавжди позбудуться смаку та нюху? - press-release, news, online-marketing, businessПрем'єра: Діма Борисов - а що, якщо люди назавжди позбудуться смаку та нюху? - press-release, news, online-marketing, business

У цьому випуску Діма Борисов вперше відкрито розповів про те, що у мережі своїх ресторанів використовують аромамаркетинг та як він впливає на споживача, навіть коли знаходяться за декілька метрів до ресторану.

Прем'єра: Діма Борисов - а що, якщо люди назавжди позбудуться смаку та нюху? - press-release, news, online-marketing, business

“Якщо ви ходите навколо славнозвісного ресторану швидкого харчування, який називається на букву М, навіть будучи на відстані 500 метрів, ви вже відчуваєте запах, ось тільки коли заходите на кухню, ви бачите, що там може всередині так пахнути?”

Розібралися, що ж станеться з індустрією ресторанів, якщо споживач позбавляється запахів і нюху назавжди; Що таке WOW-ефект і чому зараз це найважливіше; Хороший сервіс – це швидкий сервіс або як виживати ресторану в епоху fast casual.

Слухайте повний випуск, залишайте коментарі та беріть участь у конкурсі. Той, хто напише найцікавіший коментар, той отримає сертифікат на 1000 гривень в будь-який ресторан мережі Діми Борисова. Детальні умови конкурсу у подкасті!

Слухайте подкаст:
Soundcloud
Apple Podcast
Google Podcast
Anchor

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu