Бізнес, Новини, Пресрелізи, Технології

Новинки в системі CONTR AGENT як запорука надійного партнерства та захищеного бізнесу

16 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія ЛІГА:ЗАКОН представила ринку новинки свого продукту CONTR AGENT. Відтепер український бізнес отримає ще більше можливостей для перевірки та моніторингу своїх партнерів.

Нові аналітичні функції, які з’явилися у CONTR AGENT, надають користувачам цілий ряд переваг щодо отримання наступної інформації.

Новинки в системі CONTR AGENT як запорука надійного партнерства та захищеного бізнесу - tech, press-release, news, businessНовинки в системі CONTR AGENT як запорука надійного партнерства та захищеного бізнесу - tech, press-release, news, business

Даних з Автоматизованої системи виконавчого провадження та Єдиного реєстру боржників.

В систему пошуку та аналізу контрагентів CONTR AGENT додана інформація з Автоматизованої системи виконавчого провадження  (https://minjust.gov.ua/m/informatsiya-z-avtomatizovanoi-sistemi-vikonavchogo-provadjennya), завдяки якій можна переглянути загальну кількість виконавчих проваджень (відкритих та закритих), інформацію про номер виконавчого провадження, категорії стягнення та виконавця. У випадку, якщо стягнення здійснюється на користь компанії – є можливість перейти на картку цієї компанії та переглянути більш детальну інформацію. Усі дані з Автоматизованої системи виконавчого провадження доступні на сторінці  «Досьє компанії» у блоці «Міністерство юстиції».

Також у системі CONTR AGENT доступна інформація, яка міститься в Єдиному реєстрі боржників, який ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників для запобігання відчуженню ними майна. Таким чином відомості про компанію-боржника будуть автоматично відображені і в CONTR AGENT.

Інформації щодо ключових персон в компанії (керівників та бенефіціарів).

Іще одна новинка в системі CONTR AGENT передбачає можливість перегляду досьє ключових персон в компанії. Пошук здійснюється за ПІБ керівників та бенефіціарів компаній.

CONTR AGENT надає такі дані за Персоною:

 • Перелік компаній, які на сьогодні пов’язані з Персоною, а також інформацію щодо їх статутного капіталу, основного КВЕДу, кількості співробітників тощо;
 • Перелік компаній, де Персона була ключовою фігурою у минулому (так звана історична довідка);
 • Зв’язки Персони. На відміну від зв’язків з компаніями – тут ключовою відправною точкою є Персона, з якою пов’язані інші компанії, адреси, контактні дані тощо;
 • Інформацію про Держзакупівлі і суми контрактів, в яких перемагали компанії, де Персона вказана бенефіціаром, а також інформацію щодо тендерів: із загальними сумами контрактів та кількістю виграних тендерів;
 • Якщо Персона є ПЕП (або іншою особою, яка зобов’язана подавати щорічну декларацію), система надає всі знайдені щорічні декларації;
 • Якщо Персона є ще і ФОПом, то система надає дані ЄДР, інформацію з реєстрів УКРІНФОРМу і Мін’юсту, санкційних списків, тендерів, де ФОП брав участь, історію змін по ФОП, а також історію податкового боргу ФОП і перевірках.

Даних ринкового (маркетингового) та фінансового скорингів.

Відтепер в аналітичній системі пошуку та аналізу контрагентів CONTR AGENT з’явилась нова перевага у вигляді фінансового та ринкового (маркетингового)  скорингів компанії. В перекладі з англійської «скоринг» – це отримання балів (scores). Тобто CONTR AGENT містить систему оцінки фінансової стійкості та ринкової потужності компанії, яка складається з попередньо обчислених аналітиками фінансових показників – points.

Таким чином, фінансовий скоринг – це швидка і зручна система оцінки платоспроможності компанії, а ринковий скоринг — це оцінка її ринкової потужності та динамічності.

Результати скорингів від CONTR AGENT являють собою композитні індекси важливих фінансово-економічних індикаторів FinIndex та MarketIndex.

FinIndex відображає становище ліквідності, платоспроможності, рентабельності та ділової активності компанії. Цей індекс не є кредитним рейтингом компанії, але надає короткий аналіз оцінки фінансових ризиків компанії, завдяки якому користувачі сервісу можуть прийняти рішення щодо необхідності подальшого і більш докладного вивчення ситуації стосовно контрагента чи партнера.

MarketIndex – це інтегральний показник, який ґрунтується на основних ринкових маркерах компанії, які відображають частку в секторі, місце компанії в галузі, активність зростання відносно конкурентів на ринку тощо.

Фінансовий та ринковий (маркетинговий) скоринги відкривають для українського бізнесу наступні можливості:

 • комплексне відображення стану ліквідності, платоспроможності, рентабельності, стабільності та ділової активності компанії;
 • детальне відображення місця компанії в секторі та на ринку, частки ринку й субринку, частки в секторі, а також відносні, абсолютні та середньорічні показники динаміки зростання компанії;
 • допомога в прогнозуванні ризиків та зниження витрат;
 • захист від кредитного шахрайства та можливість проводити продуману фінансову політику;
 • передбачення ймовірності банкрутства компанії;
 • об’єктивну оцінку потужності та динамічності компанії під час вибору партнера чи контрагента.

Варто зазначити, що нова функціональність ринкового та фінансового скорингу доступна у всіх без винятку ліцензіях системи CONTR AGENT.

«Продукт CONTR AGENT із задоволенням використовується для роботи з бізнес-ризиками, тому що він аналізує дані з десятків реєстрів, подаючи їх у зручній формі. CONTR AGENT показує зв’язки між бізнесами і людьми, і він хмарний, тобто доступний в будь-який момент для всіх, у кого є інтернет. Втім сьогодні потреби клієнтів трансформувалися: їм недостатньо просто даних, їм потрібна аналітика і висновки. Саме тому компанія ЛІГА:ЗАКОН додала в продукт фінансовий і маркетинговий скоринги, а також інші новинки. Вони дозволяють зробити об’єктивну оцінку майбутнього і діючого контрагента, проаналізувати його надійність, платоспроможність та стійкість положення на ринку, а значить правильно вибудувати стратегію співпраці», – наголошує Валерій Решетняк, директор LegalTech-бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Як бачимо, новинки у системі CONTR AGENT дозволяють здійснювати повний та об’єктивний аналіз свого партнера у режимі 24/7, а також мінімізувати можливі ризики. А це в свою чергу стане запорукою надійного партнерства та захищеного бізнесу.

Для довідки: CONTR AGENT — сервіс перевірки надійності та моніторингу бізнес-партнерів від компанії ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс CONTR AGENT дозволяє перевірити своїх контрагентів на наявність податкового боргу, судового рішення, початку процедури банкрутства, отримувати оперативну інформацію про зміни, що сталися у обраних контрагентів онлайн та об’єктивно оцінювати ризики співпраці.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu