Новини, Продуктивність, Студенту

Топ-10 найбільших за чисельністю студентів університетів світу

16 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Одним з найбільших і кращих університетів в Києві залишається Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який очолює декілька рейтингів серед найкращих ВНЗ. А ви можете собі уявити університет, де займається близько 4 млн слухачів? А такі існують. Ми пропонуємо ознайомитися з добіркою 10 найбільших вищих навчальних закладів світу.

Університет Індіри Ганді в Індії (близько 4 млн студентів)

Попри те, що Університету Індіри Ганді немає і 100 років (установу заснували в 1985 році), він став найбільшим у світі за чисельністю студентів. Головний корпус знаходиться в Індії, але ще відкриті філії в 36 інших країнах. Також ВНЗ привертає увагу тим, що деяка частина його слухачів – ув’язнені, тому що освіта для них безкоштовна.

Національний університет Бангладешу (понад 2,1 млн слухачів)

Університет в Бангладеші також досить молодий: йому немає і 30 років. Проте, спектр освітніх програм у нього досить великий. Студенти можуть навчатися на понад 20 факультетах: факультет мистецтв, бізнес-досліджень, технології, інженерної освіти, департаменти біології, фізики, статистики, математики і так далі.

Анадолійскій університет в Туреччині (близько 2 млн студентів)

Університет в Анадолу виріс за 60 років з двох відділень в 16 факультетів. Він настільки великий, що один з його кампусів включає власний аеропорт. На базі ВНЗ працюють 25 наукових центрів.

Ісламський університет Азад в Ірані (1,7 млн ​​слухачів)

Цей ВНЗ вважається найбільшим приватним університетом у світі. Відкриття цього навчального закладу відбулося завдяки Алі Акбар Хашемі Рафсанджані – одному із засновників Ісламської республіки Іран. Наразі на базі ВНЗ працюють близько 70 тис. викладачів, а річний бюджет установи становить близько 3 млрд доларів США.

Університет Аллама Ікбал в Пакистані (1,3 млн студентів)

Понад 40 років тому цей ВНЗ відкривався як перший заочний університет в Азії. З того часу багато чого змінилося. Цей виш став дуже популярним, тому що більшість програм доступні навіть небагатим студентам. Установа також пропонує безкоштовні онлайн-курси або програми за мінімальною ціною. Це дає можливість отримати освіту майже кожному охочому.

Університет Пайаме Нур в Ірані (1,1 млн студентів)

Це другий за чисельністю студентів університет Ірану і шостий у світовому рейтингу. Всього в Іранської республіки 485 відділень ВНЗ. Тут здобувають освіту слухачі з 55 країн світу.

Державний університет Нью-Йорка, США (606 тис. студентів)

606 тис. – це число студентів, які навчаються на денному відділенні Державного університету Нью-Йорка. До цієї цифри можна додати ще близько мільйона учасників програм самонавчання для дорослих. Університет пропонує більш ніж 7600 освітніх програм, а в його штаті працює 91 000 викладачів.

Університет Трибхуван в Непалі (601 тис. студентів)

Відкритий в 1959 році університет довгий час був єдиним в Непалі. Мабуть, тому в ньому працює 38 відділень, які пропонують освітні програми по 2 тис. напрямках.

Університет Мумбаї в Індії (549 тис. слухачів)

Джерела Університету Мумбаї йдуть в далекий 1835 рік і пов’язані з підставою факультету мистецтв. Зараз ВНЗ об’єднує 711 коледжів, в яких працюють понад 9 тис. викладачів.

Університет Пуна в Індії (494 тис. Студентів)

Цей навчальний заклад бере не тільки кількістю, а й якістю, оскільки входить до рейтингу 200 кращих ВНЗ світу. Установа спеціалізується на астрономії та комп’ютерних науках.

Насправді не має значення, в якому ВНЗ навчатися великому чи маленькому. Головне те, наскільки вам комфортно здобувати освіту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu