Новини, Пресрелізи

Визначили кращих авторів та партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН: підсумки LEGAL PRIME 2021

24 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія ЛІГА:ЗАКОН провела церемонію нагородження кращих авторів та партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН. Захід відбувся в онлайн-форматі.

Щорічне визначення переможців відбувалося у трьох категоріях:

– кращий автор видання ЮРИСТ&ЗАКОН

– краща компанія-партнер видання ЮРИСТ&ЗАКОН

–  кращий партнер видання ЮРИСТ&ЗАКОН у сфері PR

Головний редактор видання ЮРИСТ&ЗАКОН Ірина Тодоренко навела цікаві цифри та зазначила, що ЮРИСТ&ЗАКОН виходить з 2014 року і містить в собі якісну юридичну аналітику від практиків ринку. Окрім того, видання є частиною всіх професійних рішень для юристів, призначених для користувачів рольових робочих місць в екосистемі LIGA360, яка покликана полегшити роботу правника та зробити її більш ефективною.

«Нагородження переможців відбувається вже 11 рік поспіль і на сьогоднішній день у нашому довіднику близько 5000 авторів, при цьому деякі автори і компанії співпрацюють з нами більше 10 років. За місяць у нас виходить близько 45 авторських публікацій. Щодо найбільш популярних тем публікацій, то вони стосуються земельної реформи, судової практики, договірних відносин, обшуків та перевірок, і звісно ж, податків», – наголосила Ірина Тодоренко.

До участі у LEGAL PRIME 2021 були запрошені гості, з якими ведучі заходу поговорили на тему «Дорожня карта просування юркомпанії або публікації як довгостроковий інструмент розвитку». 

Ключові теми для дискусії стосувалися важливості публікацій у ЗМІ та пов’язаних з ними репутаційних можливостей.

Андрій Ілюк, радник TEFFI Law Firm, керівник практики вирішення спорів та банкрутства, адвокат, медіатор поділився власними порадами щодо того, як автору зацікавити читача своїми публікаціями:

  • коли готуєте матеріал, обов’язково визначте для себе мету: для чого вам це потрібно?
  • пишіть про те, на чому ви дійсно спеціалізуєтеся, адже відразу видно чи розуміється автор в цій темі чи ні,
  • не будьте крутими, а будьте цікавими. Змагальність – це добре, але матеріал повинен бути цікавим для аудиторії. Лишіть всі свої регалії для підпису публікації, а не для її змісту,
  • не будьте занадто розумними, а будьте корисними для читача. Необхідно, щоб ваш матеріал мав практичну користь.

Відповідаючи на питання чи можуть публікації використовуватися як засіб ефективної комунікації та розвитку, Андрій Ілюк зазначив: «В наш час публікації стають важливим і необхідним інструментом, який допомагає спеціалісту донести до аудиторії те, що він є експертом в певному питанні. Таким чином, він показує чим може бути корисний, зацікавлює потенційних клієнтів, підтримує зв’язок з існуючими клієнтами та демонструє широкому загалу свої можливості. Публікації – це доступний інструмент і кожен має змогу ним скористатися».

Визначили кращих авторів та партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН: підсумки LEGAL PRIME 2021 - press-release, news

Під час дискусії щодо того, що саме може стати кроком до впізнаваності автора і чи може написання виключно аналітичних статей це забезпечити, керуючий партнер АО «Тарасюк і Партнери» Сергій Тарасюк вказав: «Аналітика для аналітиків і такі статті не є єдиним шляхом для підвищення власної впізнаваності та пошуку нових клієнтів. Це має бути поєднання різних каналів, в тому числі і присутність на ТВ. Також якби це не було дивно, але для адвоката в кримінальному праві, на якому я спеціалізуюся, чудовим каналом є Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги».

Серед ефективних засобів комунікації Сергій Тарасюк виокремив також «сарафанне радіо» та власну репутацію.

Іще один спікер LEGAL PRIME 2021 Таліна Кравцова, партнер практики сімейного права юридичної фірми Asters, розповіла про власний досвід підготовки публікації. Зокрема, зазначила, що всі публікації необхідно ділити на 2 групи:

  • ті, які направлені на залучення нових клієнтів. Сюди можна віднести колонки для ділових ЗМІ, статті для популярних порталів і журналів, публікації в соціальних мережах,
  • ті, які сприяють підвищенню впізнаваності та збереження репутації всередині ринку. Сюди належать статті для юридичних видань.

«Побудова бренду, як особистого, так і бренду фірми, є довготривалим процесом. Юрист повинен бути експертом в своїй галузі. При підготовці статті необхідно вибрати свою цільову аудиторію і тематику, від цього буде залежати і майданчик для розміщення матеріалу. Більше того, готуючи публікацію для того чи іншого юридичного видання юрист розширює і власні знання, тому це надзвичайно важливо», – наголосила Таліна Кравцова.

Також в рамках проведення LEGAL PRIME 2021 Анастасія Шевченко, керівник Центру аналізу юридичної інформації ЛІГА:ЗАКОН, зазначила, що важливим кроком побудови репутації є участь у всеукраїнських та міжнародних рейтингах. Зокрема, вона нагадала всім присутнім про початок прийому анкет на Всеукраїнський юридичний рейтинг LIGA ZAKON AWARDS 2021, який уже третій рік поспіль проводить компанія ЛІГА:ЗАКОН (детальніше: https://awards.ligazakon.net/).

Для того аби прийняти участь в рейтингу достатньо заповнити свій профіль в Національному професійному каталозі юридичних послуг Liga:BOOK https://jurliga.ligazakon.net/catalog.

Визначили кращих авторів та партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН: підсумки LEGAL PRIME 2021 - press-release, news

Таким чином, під час одинадцятої церемонії нагородження кращих авторів та партнерів видання ЮРИСТ&ЗАКОН було наголошено на важливості бути професіоналом своєї справи, комуні кувати та активно взаємодіяти з профільними юридичними ЗМІ, а також працювати над власною репутацією.

Отже, переможцями LEGAL PRIME 2021 стали: 

Перша номінація  «Кращий автор електронного аналітичного видання ЮРИСТ& ЗАКОН»:

Олена Радтке, “Радтке-Прядко і партнери”,

– Сергій Тарасюк, АО “Тарасюк і Партнери”,

Марина Базик, ЮК «ADITUM»,

– Андрій Фомічев, MGI PSP Audit,

Андрій Ілюк, TEFFI Law Firm,

Фелікс Аронович, SDM Partners,

Тетяна Савчук, ID Legal Group,

Людмила Куса, Gracers Law Firm,

Андрій Кавчук, “Кавчук і партнери”,

Олеся Тодорюк, “Кавчук і партнери”.

 Друга номінація «Краща компанія-партнер видання ЮРИСТ&ЗАКОН»:

Юридичні Фірми:

Asters,

GORO legal,

Legal IT Group,

ЮФ Crane IP Law Firm,

INTEGRITES,

ID Legal Group,

АО Кравець і Партнери,

 ЮКК “ДЕ-ЮРЕ”,

 АО Лещенко, Дорошенко і партнери,

 ЮК Legal House.

Третя номінація «Кращий партнер видання ЮРИСТ&ЗАКОН у сфері комунікацій та PR»:

Аліна Мікіна, PR Manager ЮФ «Sayenko Kharenko»,

Олег Киричук, PR-координатор ЮФ Asters, 

Ганна Жадан, консультант Legal Marketing Solutions,

Христина Василькова, маркетинг директор SDM Partners, 

Христина Крук, ESQUIRES,

Анастасія Макаренко, ЮК Legal House,

Ірина Зайцева, ЮФ «Салком»,

Анастасія Левицька, ЮФ AEQUO,

Тетяна Потапова, керівник комунікацій ЮФ INTEGRITES,

Андрій Соколов, ID Legal Group.

Переможцям LEGAL PRIME 2021, які своїми публікаціями зробили внесок у розвиток юридичного ринку, згодом буде надіслано пам’ятні нагороди.

Запис івенту можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=IYEC84XEOdo.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu