Маркетинг, Новини, Партнерська новина, Пресрелізи

Що читали українки в 2020 році: ТОП-20 найпопулярніших онлайн-медіа для жінок

24 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Подій у 2020 році відбулося стільки, що вистачило б не на одне десятиліття. Чесно кажучи, далеко не всі з них були сповнені оптимізму. Для того, аби відпочити від негативного інформаційного поля, українки віддавали перевагу жіночим онлайн-майданчикам. Інтерв’ю з зірками, рецепти, секрети краси та здоров’я, психологія взаємовідносин — все це допомагає перезарядитися і відпочити. 

За даними платформи контент-маркетингу PRNEWS.IO і сервісу SimilarWeb  опубліковано рейтинг найпопулярніших сайтів в категорії «Жінка і сім’я». Для його підготовки використовувались електронні ЗМІ України відповідної тематики та дані трафіку за період з початку січня і до кінця листопада 2020.

Двадцятку онлайн-лідерів очолило видання clutch.ua — 74,4 млн відвідувань. На другому місці — tochka.net з 28 млн відвідувань, а трійку замикає ivona.bigmir.net (24,9 млн переглядів).

Також до п’ятірки лідерів долучилися hochu.ua (23,3 млн.) та tabloid.pravda.com.ua (19,8 млн. візитів).

Повний список результатів ви можете побачити на інфографіці.

Що читали українки в 2020 році: ТОП-20 найпопулярніших онлайн-медіа для жінок - press-release, partners, news, online-marketing

*У дослідженні взяли участь сайти з каталогу PRNEWS.IO, дані яких базуються на аналітиці SimilarWeb.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu