Бізнес, Маркетинг, Новини, Поради

10 кращих інструментів для ведення Instagram, які стануть в нагоді кожному маркетологу в 2021 році

30 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Висока популярність робить Instagram відмінною платформою для залучення уваги до вашої компанії або продукту. Щоб публікації набирали багато лайків і коментарів, необхідно аналізувати інтереси аудиторії. Розглянемо 10 корисних інструментів, які допоможуть впоратися з цим завданням.

Combin

Це потужний інструмент для розвитку аккаунта Instagram, який надає можливості для органічного залучення аудиторії. Його пошукова система дозволяє знаходити акаунти і пости потенційних підписників. Для цього він аналізує їх хештеги і місце розташування, а також коментаторів конкурентів.

10 кращих інструментів для ведення Instagram, які стануть в нагоді кожному маркетологу в 2021 році - porady, news, online-marketing, business10 кращих інструментів для ведення Instagram, які стануть в нагоді кожному маркетологу в 2021 році - porady, news, online-marketing, business

Крім цього, Combin справляється з повторюваними завданнями, такими як підписка, відписка, лайки і коментарі, виконання яких можна запланувати. Використовувати його можна безкоштовно.

Linktree

Це безкоштовний інструмент, який дозволяє оптимізувати трафік. За допомогою Linktree можна створити єдине посилання на всі платформи і прикріпити його в опис профілю Instagram. Таким чином ви зможете познайомити підписників і з іншим контентом, який ви створюєте.

Crowdfire

Цей інструмент допомагає керувати підписками. Він визначає користувачів, які не підписані на вас взаємно, і дозволяє відписатися від них.

Крім того, ви можете з легкістю підписатися на людей, які потенційно зацікавлені в вашому контенті. Інструмент знаходить їх за допомогою хештегів і розташування, а також на основі аналізу ваших підписників коментаторів конкурентів.

За допомогою Crowdfire ви також зможете відстежувати, як користувачі відреагували на останні оновлення.

SocialRank

Він надає детальну інформацію про підписників. Цей інструмент збирає їх профілі і дозволяє розсортувати їх за критеріями. Він визначає такі дані, як вік, стать, місце розташування та інші чинники, які допоможуть виявити інтереси аудиторії.

Milkshake

Це безкоштовний хостинг для Instagram, який стане в пригоді для того, щоб ознайомити користувачів зі своєю діяльністю і перенаправити їх по іншим посиланням.

Ви також можете розмістити свій кращий або останній пост на сайті. Крім того, ви будете отримувати детальну інформацію про людей, які перейшли по посиланню. Ця програма є як для Android, так і для iOS.

Exploding Topics

Відмінний інструмент для створення контент-плану. З його допомогою можна отримати інформацію на теми, які швидко набирають популярність. Ви можете вибрати будь-яку з них і відразу почати роботу.

Display Purposes

Хештеги допомагають залучати користувачів і розширювати аудиторію профілю Instagram. Витягти з них ще більшу користь допоможе Display Purposes.

Це безкоштовний інструмент, який перетворює основне ключове слово в 30 оптимізованих хештегів. Просто увійдіть у свій профіль через цей додаток, щоб дізнатися, які з використовуваних хештегів приносять найбільш ефективні результати.

Ninja Outreach

Гостьовий постинг і шатаут-партнерство дозволяють швидко розширити аудиторію в Instagram. А для кращого охоплення можна скористатися Ninja Outreach, який допомагає зв’язуватися з інфлюенсерами в певній ніші.

Upleap

Цей сервіс стане в пригоді тим, у кого не вистачає часу на ведення Instagram. Просто зареєструйтеся в ньому і знайдіть менеджера для свого профілю.

Gleam

Проведення розіграшів – ще одна перевірена стратегія для швидкого зростання в соціальних мережах. Вони допомагають поліпшити репутацію і завоювати довіру користувачів.

Якщо ви плануєте організувати такий конкурс, тоді скористайтеся Gleam. Він дозволяє розмістити віджет Instagram на сайті і залучити відвідувачів до вашого профілю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu