Країна, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Онлайн-медіа, які продовжують життя: ТОП-10 сайтів про мистецтво і розваги в Україні

04 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Торік в інтернеті була не лише  інформація про пожежі, пандемії, економічні кризи та конфлікти. На щастя, знайшлося місце і для добрих новин, веселих історій, цікавих  статей та інтерв’ю. Все, що покликане підняти настрій під час святкових вихідних і не тільки, зібрано на сайтах з категорії «Розваги, відпочинок і мистецтво» онлайн-сервісу PRNEWS.IO.

За його даними та даними сервісу SimilarWeb опубліковано список електронних ЗМІ, які мають найвищі показники відвідуваності в категорії «Розваги й мистецтво» за період з початку січня і до кінця листопада 2020 року*.

ТОП-10 онлайн-лідерів очолило видання Takprosto.cc – 84,2 млн візитів. На другому місці – Clutch.ua з 74,7 млн відвідувань, а трійку замикає Ukrlib.com.ua (23,6 млн переглядів).

До п’ятірки лідерів також увійшли karavan.ua (8,1 млн) та kinowar.com (6,5 млн візитів).

Онлайн-медіа, які продовжують життя: ТОП-10 сайтів про мистецтво і розваги в Україні - community, press-release, news, country

*У дослідженні взяли участь сайти з каталогу PRNEWS.IO, дані про які базуються на аналітиці SimilarWeb.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu