Додатки, Новини, Поради, Продуктивність

ТОП 11 спортивних додатків, для шанувальників здорового способу життя

04 Січня, 2021

У 2020-му ці спортивні додатки допомагали користувачам зберегти фізичну форму і залишатися здоровими. Вони мотивували, відстежували прогрес і навіть замінювали тренера.

Редакція MC.today вивчила рейтинги кращих спортивних програм для Android на сайтах Healthline і Android Headlines. А також виділила фітнес-категорії в Google Play Store і відфільтрувала їх по «Вибору редакції» і рейтингу. У всіх додатків є безкоштовна і платна версії, які відрізняються можливостями. Ділимося найцікавішим.

Fitify Workouts

Рейтинг в Google Play Store – 4,7.

Підходить для тренувань будинку та в фітнес-залі. У Fitify Workouts ви можете тренуватися вдома з гирями, штангою, фітболом і навіть масажним роликом – понад 900 вправ.

У додатку можна вибрати мету занять: знизити вагу, зменшити обсяги, збільшити м’язову масу. У цьому вам допоможуть аеробіка, табата, силові та відновлювальні вправи: йога, розминка, масаж. Щоб мотивувати вас викладатися на повну, в кожному тренуванні зазначено, скільки калорій ви спалите.

У програмі є голосовий тренер й анімаційний приклад з ідеальною технікою виконання. Тривалість тренування встановлюєте ви самі.

Тренування для дому

Рейтинг в Google Play Store – 4,9.

Додаток для тренувань вдома. Його головна особливість в тому, що для вправ не потрібні спортивні снаряди.

У програмі є тренування і для всього тіла, і для різних груп м’язів: прес, ноги, руки, груди. Ще можна вибирати рівень складності.

Щоб ви правильно виконували вправу, є навчальні відеоролики, а також анімація. З інших корисних функцій – нагадування про тренування, запис параметрів і графік, за яким можна стежити за змінами ваги.

Daily Yoga

Рейтинг в Google Play Store – 4,7.

Додаток для йоги, який користувачі завантажували частіше за інші в магазині Google Play.

Тренування тільки англійською мовою. У безкоштовному доступі – лише кілька занять. Розробники стверджують, що всі практики розроблені йогінами зі шкіл аштанга, хатха, віньяса.

У бібліотеці зібрано понад 300 асан. З їх комбінацій створили 45 занять, а в плейлисті програми понад 18 композицій.

Крім відео є живі покрокові голосові інструкції. Кожен раз ви можете вибирати інтенсивність тренування. А щоб мотивувати йога-любителя займатися далі, додаток ставить йому бали.

7 Хвилин

Рейтинг в Google Play Store – 4,8.

Додаток створено на основі методу HICT (англ. High-intensity circuit training – циклічні вправи високої інтенсивності).

Тривалість одного кола – 7 хвилин. Це 12 вправ, які тривають 30 секунд, і 10 секунд – на перерву між ними. Повторювати цикл можна стільки разів, скільки вам захочеться.

Голосовий супровід інформує про початок вправи та про відпочинок. При цьому екран не відключається. Щоденні нагадування допоможуть не пропускати заняття. Техніку виконання можна подивитися у відео і прочитати її опис в тексті.

Фітнес-тренер FitProSport

Рейтинг в Google Play Store – 4,6.

Розробники обіцяють: це додаток повноцінно замінить вам тренера. Займатися можна вдома та в залі, з власною вагою і снарядами. У програмі тренувань є заняття з плавання.

У додатку зібрані 250 вправ для чоловіків і жінок. Для кожного є текстовий опис й анімація. Зручно, що ви можете додати сюди свої вправи.

Худнемо за 30 днів

Рейтинг в Google Play Store – 4,8.

30-денний фітнес-план допоможе досягти бажаних параметрів тіла. В основі тренувань – наукові рекомендації. Деякі користувачі у відгуках відзначають корисність плану харчування, в тому числі й для веганів. Адже одним спортом питання із зайвою вагою не вирішити.

Прогрес після тренувань автоматично заноситься в систему. Коли настане час тренуватися, прийде нагадування.

Strava Біг і велоспорт

Рейтинг в Google Play Store – 4,2.

Ця програма – трекер результатів через GPS. Один з найпопулярніших серед бігунів, лижників, плавців, велосипедистів та інших спортсменів.

Strava записує дані про ваші тренування: відстань, темп, швидкість, набір висоти та інше. На підставі цих даних ви аналізуєте свої результати і відзначаєте прогрес.

Додаток сумісний з «розумними» годинником GPS і велокомп’ютером. Ще його можна синхронізувати з пульсометрами.

Strava використовували під час марафону «Нова Пошта», який у 2020 році через COVID-2019 проходив дистанційно. Через додаток фіксували результати забігів.

adidas Training

Рейтинг в Google Play Store – 4,7.

«Домашній» фітнес-інструктор, який допомагає схуднути. Для цього розробники створили понад 180 відео з покроковими інструкціями виконання вправ. Можна створити персональне тренування, вибирати рівні складності і групу м’язів, яку потрібно «навантажити».

Програма тренувань розрахована на 12 тижнів. Відео можна вивести на екран телевізора через Chromecast (мультимедійний плеєр, який дозволяє транслювати контент зі смартфона по телевізору).

Крім тренувань є рекомендації по харчуванню. І бонус – мотиваційні цитати, щоб ви не зійшли зі «спортивного шляху».

Фітнес і бодибілдинг

Рейтинг в Google Play Store – 4,8.

У додатку є добірка вправ з докладним описом техніки виконання. У кожній вправі показано, які м’язи в ньому залучені. Так під час тренувань ви будете візуалізувати процес. Крім відео є картинки з описом техніки виконання вправ.

У цій програмі можна зберігати прогрес, відстежувати, як змінюється вага. Для наочності динаміку показують у вигляді графіків.

GymUp

Рейтинг в Google Play Store – 4,7.

Додаток складається з 60 фітнес-програм від тренерів і 500 вправ. Майже половина з них – в безкоштовному доступі. Ви також можете створити особисту програму тренувань. Є програми для різних цілей – схуднення, набір маси, є спеціальні чоловічі та жіночі тренування.

Докладні відеоінструкції описують особливості виконання вправ і «підсвічують» м’язи, які працюють у вправах.

Аналітика допоможе підібрати вправи для м’язів, які прокачувалися менше, і відстежити зміну обсягів тіла.

XBodyBuild

Рейтинг в Google Play Store – 4,8.

Оскільки жодна програма тренувань не ефективна без збалансованого харчування, ми додали цей додаток. Тут можна дізнатися енергетичну цінність будь-якого продукту і скорегувати харчування так, щоб створити тіло мрії. Ви будете знати, скільки жирів, білків і вуглеводів споживаєте і не перевищите норму калорійності.

У програмі є база продуктів і готових страв, в яку можна додати та свої. Ще одна корисність – нагадування, що пора пити воду.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu