Бізнес, Новини, Партнерська новина, Поради, Спецпроект, Топ

Маркування напоїв: що потрібно знати та де взяти обладнання

16 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Маркування – це процес нанесення на продукт надпису або наклейки, що дозволяє ідентифікувати його та вести повноцінний облік у спеціалізованих програмах. Також її можна використовувати як потужний маркетинговий інструмент.

Українське законодавство строго регламентує маркування продуктів та напоїв. Якщо ви плануєте їх випустити, то вам слід потурбуватись про спеціалізоване обладнання для нанесення спеціальних кодів та цифр.

Маркування напоїв: що потрібно знати та де взяти обладнання - home-top, spetsproekt, porady, partners, news, businessМаркування напоїв: що потрібно знати та де взяти обладнання - home-top, spetsproekt, porady, partners, news, business

Сучасні апарати дозволяють наносити надписи практично на будь-які поверхні:

1. ПЕТ-пляшки.

2. Бляшані банки.

3. Скляні пляшки.

4. Картонні упаковки.

5. Паперові та полімерні етикетки.

Також можливо нанесення потрібної інформації на пластикові кришки, кеги, шубери та багато іншого. Маркування напоїв, обладнання для якої можна придбати за посиланням https://domino-kiev.com.ua/ru/productions/napitki/products, виробляється двома способами. Перший передбачає випалювання цифр на поверхнях лазером або нанесення їх спеціальним принтером. Інший – це використання готових наліпок, які клеяться на поверхню. Перший варіант, як правило, використовується для маркування дат виробництва, номерів партій та іншої необхідної технічної інформації. Другий – популярний у рекламних цілях та для виконання вимог законодавства про маркування продукції.

Маркування напоїв: що потрібно знати та де взяти обладнання - home-top, spetsproekt, porady, partners, news, business

Правила вибору відповідного обладнання

Перед тим як купити лінію для маркування напоїв, потрібно визначитися з рядом параметрів:

  1. Що саме необхідно наносити на поверхню, яка кількість кольорів буде використовуватися, чи плануються в майбутньому серйозні зміни дизайну етикеток і ін. Одна справа – нанести цифровий код, інше – створити наклейку в кольорі.
  2. На якій поверхні планується друкувати код. Сучасне обладнання дозволяє наносити його на скло, пластик, метал, картон, папір і інші матеріали.
  3. Яка швидкість друку необхідна. Цей параметр залежить від типу виробничої лінії й обсягів випуску продукції. Найчастіше маркування наноситься безпосередньо на конвеєрі, тому обладнання потрібно вмонтувати в процес.
  4. В яких умовах буде створюватися напис. Наприклад, якщо в приміщенні сиро, або продукція буде зберігатися в холодильниках при підвищеній вологості, то використовувати класичне чорнило не можна, воно може потекти.
  5. Яка прийнятна вартість нанесення. Ідеально, якщо вона максимально низька, щоб не підвищувати собівартість продукції.

Також потрібно враховувати вартість чорнила, картриджів та інших витратних матеріалів, їх доступність та інші параметри.

Відзначимо, що сучасні виробничі лінії працюють з максимально допустимими швидкостями, виробляючи за годину тисячі пляшок з напоями. Тому потрібно, щоб маркувальне обладнання встигало за ним. Важливо і те, щоб його можна було швидко відновити в разі поломки, не затримуючи процес.

Де придбати

Купувати лінію для маркування потрібно тільки у перевірених постачальників, адже від правильності їх роботи безпосередньо залежать швидкість і якість виробничого процесу. Тому рекомендуємо вам звертатися в ТОВ «Домінанта». Дана компанія понад 20 років займається продажем і впровадженням апаратів для нанесення маркування, пропонуючи клієнтам британську продукцію Intrex, Herma, Optima.

Менеджери «Домінанти» допоможуть вам підібрати спеціалізоване обладнання під ваші завдання, навчать персонал роботі на ньому і нададуть необхідну технічну підтримку. У них же можна придбати й необхідні витратні матеріали для виробничої лінії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu