Бізнес, Кар'єра, Новини, Підприємництво

Як стати багатим: 3 якості мільйонерів, які вам допоможуть

12 Січня, 2021

Фінансова незалежність і наявність великих накопичень вимагають не тільки стійкості, наполегливості та везіння. Сара Стенлі Фаллоу, яка вивчає особливості життя мільйонерів, каже, що є три стратегії, які об’єднують усіх багатих людей. 

Вона опитала понад 600 мільйонерів в США і виявила, що всі вони слідували майже однаковому шляху до фінансової незалежності. Він містив три важливих правила, які Стенлі Фаллоу докладно описала.

Як стати багатим: 3 якості мільйонерів, які вам допоможуть - entrepreneurship, news, career, businessЯк стати багатим: 3 якості мільйонерів, які вам допоможуть - entrepreneurship, news, career, business

1. Витрачайте менше, ніж заробляєте

Багато мільйонерів, з якими спілкувалася дослідниця, розповідали про свободу, яка приходить, коли починаєш витрачати менше.

«Витрати вище ваших коштів, витрати замість того, щоб відкладати на майбутнє, витрати в очікуванні багатства – все це робить вас рабом зарплати, навіть при зоряному рівні доходу», – написала Стенлі Фаллоу у своїй книзі.

Кріс Рейнінг, мільйонер, який вийшов на пенсію в 37 років, підтверджує її слова. Він вважає, що багатство визначається не за рівнем зарплати, а по тому, скільки людина витрачає і відкладає.

2. Знайдіть підробіток

За словами Стенлі Фаллоу, багато мільйонерів вважають за краще не обмежуватися одним джерелом заробітку. Всі вони не відмовляються від побічної діяльності – це стосується не тільки підприємців, а й найманих працівників.

«Люди, які можуть створювати безліч можливостей для отримання доходу, люди, які можуть перетворити хобі в діяльність, яка приносить гроші, будуть успішні в тому, щоб стати мільйонерами в майбутньому», – додала вона.

Перетворити простий підробіток в повноцінне джерело доходу можливо, якщо у вас є щире бажання, старанність, рішучість і наполегливість, додала тренер і консультант Сьюзі Мур.

Опитування Business Insider показало, що підробіток дозволяє заробляти від $1 тис. до $30 тис. на рік. Фахівці радять відразу ж інвестувати гроші, отримані з додаткового джерела доходу, а не відкладати їх.

3. Займіться бізнесом

Фінансово незалежні люди можуть примножити своє багатство, працюючи на себе. 42% мільйонерів, з якими поспілкувалася Стенлі Фаллоу, були підприємцями.

«Потенційною винагородою за кар’єрні ризики, особливо за ризик, пов’язаний з відкриттям власного бізнесу, є можливість отримувати більший дохід», – пише вона.

Стенлі Фаллоу дізналася, що дохід мільйонерів-підприємців більш ніж в 1,5 раза перевищує середній дохід тих, хто працює за наймом. Здається, це відмінний привід, щоб задуматися про відкриття своєї справи.

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu