Новини, Партнерська новина, Поради, Технології

Що таке віртуальний хостинг, його переваги та відмінності від виділеного хостингу

21 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Чи знаєте ви, що таке хостинг? Ні. Тоді ми пояснимо! Йдеться про зберігання файлів в інтернеті, щоб зробити їх доступними для відвідувачів. Існує багато типів хостингових рішень, і один з них – віртуальний хостинг, який ми збираємося обговорити.

Віртуальний хостинг – один з найпопулярніших варіантів для тих, хто створює свій перший сайт. Крім того, це економічна альтернатива.

Вам цікаво дізнатися більше про цю концепцію та її переваги, а також зрозуміти, чи є це безпечним варіантом? Нумо вивчімо це питання.

Що таке віртуальний хостинг?

Віртуальний хостинг дозволяє безлічі сайтів використовувати один сервер. Зазвичай клієнти не знають, з ким діляться ресурсами. У кожного клієнта є ліміт ресурсів, який вони можуть використовувати і який визначається планом хостингу.

Такого роду хостинг, безсумнівно, є найдешевшим варіантом для задоволення ваших потреб, коли справа доходить до вебхостингу. Однак важливо відзначити, що низька ціна означає, що план поставляється з деякими обмеженнями.

Оскільки більшість хостів пропонують одні й ті ж компоненти, дуже важливо вибрати той, якому ви повністю довіряєте.

Наскільки безпечний віртуальний хостинг?

Це цілком природно турбуватися про безпеку вашого сайту, оскільки різні клієнти будуть використовувати один і той же сервер. Але ви повинні враховувати, що провайдер вживе заходів безпеки, щоб ізолювати обліковий запис кожного клієнта.

Таким чином, жоден з клієнтів не матиме доступу до приватної інформації інших. Ви також можете отримати допомогу експертів, щоб переконатися, що все працює за планом. Тому, якщо ви зупинили свій вибір на хорошому, надійному хостингу, вам не потрібно турбуватися про безпеку сайту.

Віртуальний і виділений хостинг: в чому різниця?

Виділений сервер пропонує більше ресурсів та обчислювальної потужності. Зазвичай він використовується сайтами, які вимагають додаткової обробки через декілька одночасних звернень або необхідності певних налаштувань обладнання.

Міць виділеного сервера дає впевненість в тому, що сторінки вебсайту компанії будуть краще завантажуватися. Крім того, ви можете персоналізувати налаштування сервера за своїм бажанням.

Ще однією перевагою є безпечне підключення для виконання всіх необхідних ресурсів. Зрештою, мова йде про план хостингу, який пропонує високопродуктивні компоненти. Проте це дорогий варіант хоча б тому, що компанія змушена наймати людей для запуску сервера та в першу чергу мати справу з витратами на його утримання.

З іншого боку, віртуальний сервер, як ми вже згадували, містить безліч різних сайтів для декількох клієнтів. Всі вони використовують однакові ресурси.

Ми рекомендуємо цей варіант для малих і середніх компаній з невеликою кількістю відвідувань і додатків, що не вимагають високопродуктивних обчислень.

Зрештою, цей план дозволяє компанії вибирати тільки ті компоненти, які вона дійсно буде використовувати. Не кажучи вже про те, що дана альтернатива поставляється з великою підтримкою, від обслуговування сервера до моніторингу. Це означає, що компанії не потрібно наймати професіонала, щоб зосередитися на одному тільки на управлінні серверами.

Ми багато років використовуємо хостинг від HostPro – швидка робота, надійна підтримка та безпека – принесуть вам легкість та задоволення. Використайте промокод UASPECTR-10, та отримайте знижку 10% на купівлю хостингу!

На відміну від виділеного сервера, віртуальний сервер дозволяє бренду додавати ресурси, коли це необхідно. Вам не потрібно турбуватися про обмеження вашого плану, тому що існує багато рівнів хостингу, і ви можете оновити його, коли захочете.

А як щодо керованого хостингу?

Крім цих двох варіантів, перерахованих вище, є ще один спосіб отримати послуги хостингу. Йдеться про керований хостинг.

У цій моделі найнята компанія відповідає за адміністрування, безпеку, підтримку, технічне обслуговування та організацію всіх технічних аспектів хостингу. Тобто клієнт оплачує, крім місця на серверах, ІТ-послуги, спрямовані на те, щоб все працювало гладко.

Найбільша перевага керованого хостингу – повне усунення всіх витрат на ІТ з боку клієнта. Клієнт може зосередитися на своїй маркетинговій стратегії та стратегії продажів, не турбуючись про технічні проблеми.

Це відмінний варіант для будь-якого виду бізнесу, оскільки він знижує витрати і забезпечує більшу гнучкість у використанні ресурсів.

У чому переваги віртуального хостингу?

Віртуальний хостинг пропонує кілька переваг для користувачів. Ознайомтеся з основними з них, які мають велике значення.

Підтримка

Підтримка клієнтів – це важливий аспект будь-якого виду обслуговування. Звичайно, це дууже важливо і для хостингу сайтів. Оскільки люди зазвичай вважають за краще платформу віртуального хостингу, коли вони починають, наявність кваліфікованої команди підтримки для розв’язання проблем вельми корисно. Як правило, провайдери пропонують допомогу навіть для нескладних завдань. Але пам’ятайте, що тільки керований хостинг може забезпечити всю необхідну вам підтримку.

Безпека

Завдяки керованому серверу та постійному моніторингу безпека, безумовно, поліпшується, виходячи далеко за рамки традиційної моделі.

Довіра

Вебсайт, які використовують домен і професійний хостинг, мають високий авторитет і можуть забезпечити кращий досвід для відвідувачів. Ризики стають меншими, коли хост відомий і гарантує видатний сервіс для своїх клієнтів.

Автономія

Ви отримаєте більше незалежності й автономії, коли справа дійде до хостингу вебсайтів. Зрештою, вам не доведеться мати справу з платформою, яка пропонує мало ресурсів і не додає надійності сайту.

Економія

Як ми вже згадували раніше, це найдешевший варіант, який ви можете знайти. Плани, безсумнівно, універсальні і відповідають вашому бюджету.

Для яких випадків він більше підходить?

Віртуальний хостинг рекомендується для малих і середніх компаній. Провайдери зазвичай вказують для кожного плану ліміт відвідувань, який сайт може обробляти протягом дня. Згідно з планом, їх число може досягати 30 000 і навіть більше.

Однією з головних переваг віртуального хостингу є його простота у використанні. Ось чому новачки і ті, хто не має великого досвіду, зазвичай віддають перевагу саме йому. Однак ця модель використовується будь-яким видом сайтів, від корпоративних до віртуальних магазинів. І все ж віртуальний хостинг ідеально підходить для тих, хто:

 • шукає простоту – будь-хто, хто хоче щось просте у використанні та заощадити час в управлінні сайтом;
 • тільки починає – люди, які мають намір побудувати свій перший сайт і віддають перевагу простим у використанні інструменти;
 • планує розмістити кілька вебсайтів – плани дозволяють вам розмістити багато вебсайтів в одному акаунті без додаткової плати;
 • хоче заощадити – йдеться про найдешевший варіант, що ідеально підходить для тих, хто не хоче багато витрачати;
 • прагне до гнучкості – люди, які хочуть просунутих ресурсів і більшого контролю над управлінням сайтом.

Що потрібно аналізувати при виборі ідеального плану хостингу?

Ось кілька моментів, які слід враховувати при виборі найкращого плану хостингу для вашого сайту.

Пошук інформації про компанію

Перш за все, потрібно проаналізувати історію компанії. Дуже важливо вибрати ту, яка знаходиться на ринку вже давно і пропонує хороший сервіс.

Якщо ви зупините свій вибір на компанії, яка ось-ось зазнає невдачі, вам, можливо, доведеться перенести свій сайт на ранньому етапі, втративши всі гроші, які ви вклали. Ознайомтеся з деякими питаннями, які вам потрібно поставити:

 • Чи є компанія фінансово стабільною?
 • Як довго компанія перебуває на ринку?
 • Це приватна компанія?
 • Наскільки вона виросла за останні роки?
 • Скільки клієнтів у компанії?

Ціна

Звузивши вибір до списку компаній із солідною історією, прийшов час задуматися про ціну. Почніть від низу до верху: яка щомісячна плата за кожен з цих планів?

Особливості

Тепер прийшов час перевірити особливості планів. Будьте впевнені, що ви отримаєте максимальну віддачу від своїх інвестицій.

Задайте собі кілька запитань:

 • Наскільки велика пропускна здатність?
 • Скільки дискового простору пропонує цей план?
 • Скільки облікових записів FTP, електронної пошти і баз даних вони надають?
 • Чи включають вони будь-які функції електронної комерції, такі як SSL-сертифікати для підвищення безпеки?

Надійність і продуктивність

Ніщо з того, що ми сказали досі, не має сенсу, якщо план хостингу не забезпечує хорошої продуктивності або якщо він ненадійний. Відсутність цих двох функцій, безумовно, призведе до низької швидкості завантаження, помилок і нестабільності.

Отже, перевірте, який хост є найбільш надійним і забезпечує найкращу продуктивність.

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів – це перша точка взаємодії, коли виникає якась проблема, питання або потреба в допомозі. Тому вам потрібно переконатися, що команда підтримки підготовлена, дружня, швидка і доступна для розв’язання будь-якої проблеми, яка може виникнути.

Віртуальний хостинг відомий тим, що має безліч додаткових функцій, які спрощують управління сайтом, наприклад, керований хостинг. Таким чином, користувач може зосередитися на своєму бізнесі, в той час, як експерти, відповідальні за сервер, обробляють технічні деталі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu