Маркетинг, Новини, Партнерська новина

“Як зміниться світ та бізнес, якщо відеоспостереження стане обов’язковим?” — Євген Зінгерман у новому подкасті від Webpromo

28 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Webpromo – агентство перфоманс-маркетингу випускає четвертий випуск подкасту “А что, если?”

Герой четвертого випуску – підприємець, комунікаційний стратег і співзасновник креативного агентства Patsany, Євген Зінгерман, з яким ведучі подкасту обговорили, як зміниться світ, суспільство і бізнес, якщо відеоспостереження стане обов’язковим?

“Щоб отримувати колосальні дані про користувача і чим він живе, не обов’язково впроваджувати відеоспостереження. Думкою людей досить легко маніпулювати. Управляти краще не страхом, а задоволенням – це відкриває більше можливостей і фільм “Соціальна дилема” її підтверджує.”

Подкаст “А что, если?” – це проєкт, в якому команда маркетологів, разом з представниками різних професій міркують, як буде розвиватися бізнес в альтернативній реальності. Мета подкасту – вивести слухача за рамки звичного мислення маркетолога і надихнути на пошук нових смислів та бізнесів.

“Перебираючи фактами: ми ще не прийшли в еру тотального відеоспостереження, але вже є скандали великих компаній про зливи особистих даних – 2, 5 мільйонів інформації користувачів утекло в вільний доступ. Звідси головне питання: – хто має права на той контент, який за допомогою нової технології генерується? – як захистити отримані дані?” – Євген Зінгерман

Як можуть трансформуватися професії, які вже існують? Постійне відеоспостереження – це антиутопія або сценарій до нового технологічного прогресу і боротьбі з корупцією? – відповіді на ці питання ми обговорюємо в новому випуску подкасту “А что, если?”

Слухати повний випуск подкасту:

Soundcloud

Spotify

Apple Podcast

Google Podcast

Anchor

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu