Бізнес, Новини, Технології

Власник Business Insider вирішив «просто перечекати» пандемію – і збільшив виручку на 30% за рік

28 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

На відміну від конкурентів, компанія не тільки нікого не звільнила, а й найняла 200 співробітників.

Співзасновник ділового онлайн-видання Business Insider Генрі Блоджет переконав власника, німецьку медіакомпанію Axel Springer, не вживати ніяких заходів під час пандемії і просто почекати. Це спрацювало: материнська компанія видання Insider збільшила виручку на 30% у 2020 році, пише WSJ.

Власник Business Insider вирішив «просто перечекати» пандемію - і збільшив виручку на 30% за рік - tech, news, businessВласник Business Insider вирішив «просто перечекати» пандемію - і збільшив виручку на 30% за рік - tech, news, business

Варто зазначити, що виручка Insider склала понад $150 млн. Компанія збільшила виручку шляхом зростального сегмента підписки, а також автоматизованої реклами. Кількість передплатників видання подвоїлося і досягло 100 тисяч, вони платять по $12,95 в місяць.

Insider, на відміну від багатьох компаній, нікого не звільнила, а, навпаки, найняла 200 співробітників у 2020 році. Тепер в новинному відділі компанії 500 осіб, 130 з яких прийшли в рік пандемії. Конкурент BuzzFeed, наприклад, звільнив не менше 50 осіб, Atlantic Media – понад 70 співробітників, Vox Media – 72, а Vice Media – понад 150.

Генрі Блоджет і Кевін Райан заснували Business Insider у 2007 році. У 2015 році контроль в компанії купила Axel Springer за $343 млн – весь BI оцінювався в $390 млн. У той час Business Insider приносив близько $ 50 млн виручки на рік.

Зараз в Axel Springer заявляють, що проєкти Insider займають центральне місце в планах компанії на міжнародному ринку. У Insider кілька сайтів, які пишуть як про бізнес і ринки, так і про політику і культуру. За даними аналітичної компанії Comscore, протягом 2020 року трафік на всіх сайтах становив в середньому 114 млн унікальних відвідувачів з США в місяць.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu